Güzel Sözler, Sevgiliye Sözler, Aşk Sözleri

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

  • 29 Kasım 2019
  • 514 kez görüntülendi.
30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

Manşet: Kahraman Türk Milleti 30 Ağustos zaferimiz kutlu olsun.

Tarihi zaferlerle dolu milletimizin zafer bayramım kutlu olsun.

Tarih boyunca destanlar yazan aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer bayramı kutlu olsun.

REKLAM ALANI

Bazı zaferler sayfalara sığmaz. 30 Ağustos zafer bayramınız kutlu olsun.

Türk bayrağını şeref, vatan toprağını namus kabul edenlerin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Gururla! Minnetle! Sonsuz sevgi ve saygı ile! 30 Ağustos zafer bayramınız kutlu olsun.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.

Tam bağımsızlık denildiği zaman, doğal, siyasal, mali, adli, askeri, kültürel ve her alanda tam bağımsızlık anlaşılır.

“Biz Türkler tarih boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz.” Mustafa Kemal Atatürk 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!

Bize armağan ettiğin özgürlük ve bağımsızlığı herkese ve her şeye rağmen koruyacağız. Asaletinin gölgesinde ve izindeyiz. Saygı ve minnetle…

Dualar sana Atatürk, sevgiler sana, saygılar sana. Nur içinde uyu! Allah senden ve askerlerinden razı olsun! Bize senin yolunda yürümeyi nasip eden yüce Allah’a hamdolsun!

Bu güzel günde Atatürk’ü saygıyla anıyor kahraman şehitlerimizi unutmuyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Bu vatan sınırlarının cetvelle çizilmeyeceğini dünyaya gösteren Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bütün vatanseverlerimize minnettarız. 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.

Biz Türkler tarih boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz. Mustafa Kemal Atatürk

Başta devletimizin kurucusu, Başkomutanımız, Başöğretmenimiz, Başbuğumuz M.K. ATATÜRK olmak üzere bu vatan için çarpışan tüm yiğit Türk evlatlarını saygı ve vefa ile anıyoruz.

Milletimiz davranışlarında ve gayretlerinde sarsılmaz bir bütünlük gösterdiği için başarılı olmuştur. Mustafa Kemal Atatürk

Devletimizin kurucusu, Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, bu topraklar için canını hiçe sayan tüm Kahraman Türk evlatlarını saygı, vefa ve dua ile anıyoruz.

Harp zaruri ve hayati olmalıdır. Hayatı millet tehlikeye maruz kalmayınca harp bir cinayettir. Mustafa Kemal Atatürk

“Uçurum kenarında yıkık bir ülke. Türlü düşmanlarla kanlı boğuşmalar. Yıllarca süren savaş ve Anadolu’nun yiğit evlatları…” Başta Başbuğumuz M. K. ATATÜRK olmak üzere, tüm kahramanlarımıza saygı, vefa ve dua ile…

Zafer Zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise Başaracağım diye başlayarak sonunda Başardım diyebilenindir. Mustafa Kemal Atatürk

Hakiki zafer muharebe meydanlarından muvaffak olmak değil asıl zaferdeki muvaffakiyetlerin menabilni kuvvetlendirmek milleti yükseltmektir.

30 Ağustos Zafer Bayramı Zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise Başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyebilenindir.

Memleketimizi esir etmek isteyen düşmanları behemehal mağlûp edeceğimize dair olan emniyet ve itimadım bir dakika olsun sarsılmamıştır. Mustafa Kemal Atatürk

Bence bir millette şerefin haysiyetin namusun ve insanlığın vücut ve beka bulabilmesi mutlaka o milletin hürriyet ve istiklâline sahip olmasıyla kaimdir.

Tanrı Dağından Nur Dağına uzanan bu kutsal yolda mübarek kanlarıyla Bedirden Çanakkaleye kadar iman ve hürriyet aşkıyla yaşayan milletimin Zafer Bayramı kutlu olsun.

Tuna Nehrinin serin kıyılarında aldığı abdestin namazını Afikanın kızgın çöllerinde eda eden bir milletin çocukları olarak 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarım.

Zaferlerle dolu Türk tarihinde bu yıl 97. yıldönümünü kutladığımız 30 Ağustos 1922 Çanakkaleden Sakaryaya uzanan kahramanlık destanının Zaferle taçlandırıldığı tarihtir.

Bu büyük zaferin 97. yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz.

Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Anadolu zaferi tarih arasında bir millet tarafından tamamen benimsenen bir fikrin ne kadar kadir ve ne kadar muhyi bir kuvvet olduğunun en güzel misali olarak kalacaktır.

Türk Neferi kaçmaz kaçmak nedir bilmez. Eğer Türk Neferinin kaçtığını görmüşseniz derhal kabul etmelidir ki onun başında bulunan en büyük kumandan kaçmıştır. Mustafa Kemal Atatürk

Türkiye Orduları bir devir kapatmıştır. Şimdi mazlum ve tutsak devletler ve uluslar artık vazgeçilmez bir reçeteye sahiptirler. Mustafa Kemalin utkusu Dünya için özgürlük ve bağımsızlık sancağıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

mersin escort