Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları

  • 21 Eylül 2022
  • 505 kez görüntülendi.
Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları Kısa, Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları Uzun, Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları Duygusal, İlk Göz Ağrım Kızıma Doğum Günü Mesajları

Bu güzel sayfada sizler için anneden kızına söylenecek en güzel doğum günü mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki anneden kızına duygusal doğum günü mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

ANNEDEN KIZINA GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

REKLAM ALANI

Varlığı bir ömre bedel olan tek varlığım. Canım kızım. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Kızım benim. Doğum günün kutlu olsun. Nice güzel yaşların olsun.

Ben bir anneyim. Kız annesi. Kızını seven. Doğum günün kutlu olsun canım kızım.

Sağlık dolu mutlu bir yaş dilerim sana güzel kızım. Nice güzel yarınlara.

Bu doğum gününde yine seninleyim güzel yavrum. Mutluluğun bir ömür boyu sürsün.

Bana dünya ve kendim hakkında herkesten daha çok şey öğreten kıza Mutlu Yıllar.

Varlığı bir ömre bedel olan tek varlığım. Canım kızım. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Güzel bir gün bugün. Çünkü bugün kızımın doğum günü. Doğum günün kutlu olsun bebişim.

Yeni yaşının sana her zamankinden daha çok mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Nice yıllara canım kızım.

Canım kızım, yeni yaşında mutluluklar dilerim. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Canım kızım, o gülen yüzün hep gülsün, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Güzel kızım doğum günün kutlu olsun. Daha nice mutlu günlerin olsun. Hep birlikte sağlıkla inşallah.

Senin sevgin çok özelmiş. Bu duygu hiçbir şeye benzemiyor. Doğum günün kutlu olsun bebeğim. Canım kızım.

Prensesim, kızım, canım mutlu seneler! Benim için çok çok önemli ve değerlisin. Sen benim her şeyimsin.

Kalbindeki güzellik ve iyilik yaşamından eksik olmasın. Tüm güzellikler hep seni bulsun. Doğum günün kutlu olsun Kızım.

Gülüşün ile birlikte evimizin biricik neşe kaynağı olan kızımız, annen ve baban olarak doğum gününü kutluyoruz.

Kız annesi olmak ayrıcalıkmış. Bana bu duyguyu yaşattığın için sana teşekkür ederim güzelim. Doğum günün kutlu olsun.

Her şeyin gönlünce olmasını istiyorum kızım, bu hayatta her şeyi başarman dileği ile doğum günün kutlu olsun.

Seni kollarıma ilk aldığım o anda seni sonsuza dek seveceğimi biliyordum. Sen benim için çok özelsin. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Aşkım, güzelim, değerlim benim. Doğum günün kutlu olsun. Benim kızım olduğun için Allah’a şükürler olsun. Seni çok seviyorum.

Dün küçük bir çocuk bugün ise bir genç kızsın. Ama benim için değişmeyen tek özelliğin hala bebeğim oluşun. Doğum günün kutlu olsun.

Yaşamın boyunca zenginlik, sağlık, neşe ve mutluluk içinde refah bir hayat dilerim canım kızım. Doğum günün kutlu olsun.

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Yeni yaşın hayırlı olsun kızım.

Benim bir tanecik meleğim. Hayat sana ne getirirse getirsin, her zaman yanında olacağım. Sen benim için çok değerlisin. İyi ki doğdun melek kızım.

Kalbimin bir yarısı senin benim güzeller güzeli kızım. Bu özel gününde, yaşamın boyunca mutlu ve huzurlu olmanı diliyorum. İyi ki doğdun, Seni çok seviyorum.

Sevgili kızım her zaman kendin olmayı unutma çünkü senden daha muhteşem kimse yok! Doğum gününü kutlar, sağlıklı neşeli nice yıllar dilerim.

Bir babanın sahip olabileceği en güzel kalpli evlada sahibim. Senin gibi bir kızım olduğu için çok gururluyum. Doğum günün kutlu olsun kızım. Nice mutlu senelere.

Senin varlığın bana en büyük hediye canım kızım. Sen aldığım nefes kadar gerekli, sol yanımda atan kalbim kadar değerlisin. Doğum günün kutlu olsun güzel kızım.

Prensesim doğum günün kutlu olsun. Bu güzel ve özel günde, yeni yaşının sana mutluluk, huzur getirmesini, tüm dileklerinin de gerçekleşmesini dilerim. Seni çok seviyorum.

Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşında tüm güzelliklerin seninle olmasını, tüm dileklerinin gerçekleşmesini en az senin kadar diliyorum. Seni çok seviyorum kızım.

Bir yaşın daha geride kalmasına rağmen senin bu kadar hızlı büyüyeceğini hiç tahmin etmezdik kızım. Annen ve baban seni hiç unutmuyor, sen de onları unutma. Doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın güzel kızım, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar.

Henüz çok küçüksün canım kızım, her ne kadar sen çok büyüdüğünü düşünsen de bizler için hep küçük, beşiğinde bizim gözlerimizin içine bakan biricik değerlimiz olarak kalacaksın. Nice yaşlara!

Doğduğunda kucağıma aldığımda küçücük bir şeydin, şimdi kocaman kız oldun. Ancak her zaman benim küçük prensesim olarak kalacaksın. Seni çok seviyor ve doğum gününü kutluyorum.

Genç olmak bir ayrıcalıktır. Güzel olmak ise benden sana genetik bir armağan. Mutlu anılar biriktirebileceğin, gençliğinin tadını çıkaracağın günler senin olsun. Güzel kızım doğum günün kutlu olsun.

Doğduğunda kucağıma aldığımda küçücük bir şeydin, şimdi kocaman kız oldun. Ancak her zaman benim küçük prensesim olarak kalacaksın. Seni çok seviyor ve doğum gününü kutluyorum.

Doğum günün vesilesi ile şunu söylemek isterim ki, umarım benim için ne kadar özel ve değerli olduğunu biliyorsundur. Sana sevgimi kelimelerle anlatamam. Canım kızım en mutlu yıllar senin olsun.

Ahlakınla başımızı dik, özverinle geleceğini zirveye taşıyan güzel kızım. Bizi hiç mahcup etmediğin için sana minnettarız. Nice sağlıklı, huzurlu ve mutlu yaşların olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin en mutlu, en güzel günün olsun. Bundan sonra yaşamın boyunca her günün bugün kadar güzel olsun İnşallah. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Doğduğun gün bizim için Dünya renklendi. Her yeri huzur ve neşe kapladı. Büyüyor olman bizi üzse de sen bizim için hala minik bir bebeksin. İyi ki doğdun biricik kızımız. Bizlerle nice sağlıklı, mutlu yıllara.

Doğum günü, bir yaş daha büyüdüğümüz anlamına gelir ancak bu doğum günü partisi benden sana, şımarabileceğin çocuklaşabileceğin bir hediye. Partinin tadını çıkar! İyi ki doğdun iyi ki varsın minik prensesim.

Doğduğun o gün bana hayatımın en güzel hediyesi verildi. Sana o kadar minnettarım ki bilemezsin. Senin kadar dürüst, zeki ve güzel bir kızım olduğu için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun meleğim.

Bazen durur zaman. Akmasını istemediğin anlardan birisidir o an. Bazen akar gider zaman. Geriye dönüp baktığında dolu doludur her an. Akmasını istemediğimiz her anı bize dolu dolu yaşatan kızım. Doğum günün kutlu olsun.

Her anı bayram olan insanlar vardır derdi deden. Bir gün biliyor musun bende o insanlardanım dedi o masum, içten gülüşüyle. Sayende bu gelenek bozulmadı. Her anı bize bayram yaşatan kızım doğum günün kutlu olsun.

Doğuşun miladım oldu. Gülüşün huzurum. Saçların uzadıkça artan gölgelere yetmez karakalemler, güzelliğini çizecek tualler bulunmaz oldu. İyi ki doğdun en güzel resmim. Hayatı yaşamak mı hâşâ, gülüşünü resmetmek en güzel emeğim.

Genç bir kız yetiştirmek dünyanın en zor şeyi gibi gözüküyordu. Üstesinden asla gelemeyeceğimi düşündüğüm zamanlar oldu ama endişeli anlar buna değerdi çünkü sen her şeyin en iyisi oldun. İyi ki varsın canım kızım. Mutlu yıllar!

Birlikte büyüdük seninle pek bilmesen de. Kucağıma ilk aldığımda nasıl derken, şimdilerde nasıllara bir ömrün sığdığını görüyorum. Ömrümde ol büyüdüğüm, iyi ki doğdun büyüttüğüm. Gözlerinde huzuru, gülüşünde geçmişin güzelliklerini gördüğüm.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ