Anneye Yeni Yıl Mesajları

  • 02 Mayıs 2020
  • 408 kez görüntülendi.
Anneye Yeni Yıl Mesajları

Manşet: Bir tek sen ol, bana yeter annem. Her zaman başımın tacısın. Yeni yılın kutlu olsun.

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, annem. Mutlu yıllar.

Annelerin sahip olduğu sihirli güçlerinin yeni yılda da sevginle artması dileğiyle.

REKLAM ALANI

Anne cennet kapısıdır girmesini bilene. Yılbaşın kutlu olsun anneciğim.

Gözümün nuru bir tanecik meleğim başımızdan eksik olma. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılınız kutlu olsun. Sağlık, mutluluk ve bol para getirsin anneciğim.

Bana dünyayı kucakla deseler, gider anneme sarılırım! Yeni yılın kutlu olsun annem!

Gül kokun ve sıcacık tebessümünle iyi ki benim annemsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Annem, dünyadaki en sadık dostum. Allah seni başımdan eksik etmesin. Mutlu yıllar!

Bir tek sen ol, bana yeter annem. Her zaman başımın tacısın. Yeni yılın kutlu olsun.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Yeni yılın kutlu olsun anneciğim.

Hayatımıza değer katan, sevgisiyle aydınlatan tüm annelerimizin yılbaşın kutlu olsun.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, huzurlu günler hep senin olsun. Anneciğin mutlu yıllar!

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Mutlu yıllar anneciğim.

Yüreğindeki ucu bucağı olmayan sevgin, sınırsız sabrın için teşekkürler annem. Yılbaşını kutlarım!

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem. Mutlu yıllar.

Yalanlarla dolu bu koca dünyada, beni yalansız sevdiğin için teşekkürler annem! Mutlu yıllar anneciğim.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın sevgili anneciğim mutlu yıllar.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar anneciğim.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. İyi seneler anneciğim.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Yılbaşın kutlu olsun anneciğim.

Her yeni yıl bir başka güzel. Yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılın kutlu olsun. Anneciğim.

Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Yılbaşın kutlu olsun anneciğim.

Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. Yeni yıl da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice yıllara anneciğim.

Anne seni seviyorum. Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Yeni yılımız kutlu olsun anneciğim.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Yılbaşın kutlu olsun anneciğim.

Yeni yılda sağlıklı, sıkıntısız, başarılı, bol kazançlı, mutlu ve huzurlu ama en önemlisi daima yarından umutlu olacağınız zamanlar dilerim anneciğim. İyi seneler.

Anneciğim sen hep hayatımın pusulası oldun, sevginle, emeğinle fedakarlıklarla beni yetiştirdin. Binlerce kez teşekkür ederim. Mutlu yıllar anneciğim.

Cenneti ayaklarının altında taşıyan kadın, güzeller güzeli annem. Varlığın bana her zaman güç verdi. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Yılbaşın kutlu olsun anneciğim.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım. Anneciğim.

Yeni yılın seni çok mutlu edecek müjdeler, en güzel sürprizlerle kapını çalmasını dilerim. 2020’yi tüm dünyaya umut saçan gülücüklerle karşılaman dileğiyle. İyi seneler anneciğim.

Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim! Benim annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum!

Yanında olamasam da elini kalbine koyduğunda beni orada hissetmen zor değil. Çünkü bizim aramızdaki bağ çok büyük biliyorum, çünkü seni haddinden fazla seviyorum. İyi ki varsın anneciğim, mutlu yıllar!

Sevgili annem, nasıl da sana benziyorum giderek ve özlemim artıyor. Kıymetini şimdi anladığım her şeye rağmen, seni daima seviyorum. İyi ki varsın bir tanem. Yılbaşın kutlu olsun anneciğim.

Hayatımın en güzel günlerini yanında geçirdim. Ağlarken, gülerken, severken ya da kızarken, sen her halinle güzeldin. Varlığına şükredeceğim bir yıla daha giriyoruz canımın parçası anneciğim. Nice mutlu yıllarımız olsun!

Hayatımda tanıdığım ilk annem ilk yol göstericim sen oldun. Her anıma tanık, mutluluğuma ortak oldun. Yeni yılda da nice mutlulukları paylaşmak dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun anneciğim.

Yeni yılda senin umutlarını boşa çıkarmayacağıma ve seni gururlandıracak işlerle iyi yerlere geleceğime inancım tam anneciğim, sen benim yanımda oldukça ben hep mutlu ve hep gelecekten umutlu olacağım. Mutlu yıllar!

Dünyaya gözlerimi açtığım andan beri hep beni mutlu etmeyi amaçlayan, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve beni her koşulda şefkatiyle sarıp sarmalayan annem. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Mutlu yıllar.

Bir yıl daha geçerken her an varlığınıza minnettarım. Yaşamımdan geçen her yılda iyi ki benim annemsin diyeceğim. Atladığım her yeni yaşta iyi ki dünyaya gelme nedenim sensin diyerek teşekkür edeceğim. Sizi seviyorum anneciğim.

Hayattaki en karanlık anlarımda ve her şey kaybolduğunda, asla vazgeçmemem için beni desteklediğin ve hayatımda harika bir rol oynadığın için teşekkürler anne. Seni çok seviyorum, Yılbaşın kutlu olsun.

Sana baktığımda güneşe bakar gibi gözlerim parlıyor. O kadar güzelsin ki, biricik meleğimsin, Seni sonsuz seviyorum. Bana sana hangi hediyeyi alayım diye sorduğunda cevabım şu anne sen benim bu hayattaki en büyük hediyemsin. Yılbaşın kutlu olsun Anneciğim.

Bir yıl daha eksilirken ömrümüzden, pişmanlıklar yaşamayacağın eşsiz bir yıl geçirmeni dilerim annecim. Başarılarının devam ettiği, sevdiklerin ve sevenlerin bol olduğu harika bir yıl temenni ederim. Yılbaşın kutlu olsun anneciğim.

Yeni yılda bizi çok büyük güzelliklerin beklediğine ve hayallerimize koşar adım ilerleyeceğimize inanıyorum. Sen elimden tuttukça ben dünyanın daha güzel bir yer olabileceğine inancımı asla kaybetmiyorum. Hep yan yana, hep beraber nice yeni yıllara anneciğim. Seni çok seviyorum!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ