Babaya Doğum Günü Mesajı

  Babaya Doğum Günü Mesajı

  Babaya doğum günü mesajı, web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Babalarımız için hazırladığımız doğum günü mesajlarını bir çok sosyal paylaşım sitesinde ve sms olarakta paylaşıp babanıza gönderebilirsiniz. Sozde.net sizler için en güzel doğum günü mesajlarını sizler için tek sayfada topladı, sizlere şimdiden iyi paylaşımlar diler. Babanızın doğum günün ekibimiz adına tebrik ederiz. Babalarınızın kıymetini biliniz lütfen.

  Canım BABAM! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Doğum günün kutlu olsun canım BABAM. Seni Seviyorum.

  Bir ADAM sevdim! Gerçekten adam gibi adam! Ne olursa olsun hiç bırakmayan, son zerresine kadar seven bir ADAM! Hiç uzatmaya gerek yok o adam benim BABAM. Doğum günün kutlu olsun BABACIĞIM.

  Dünyaya yeniden gelsem yine senin çocuğun olmak isterdim canım babam. Doğum günün kutlu olsun.

  Varsın kalmasın babamdan villa. Olmasın Para ya da araba. Alnının teriyle evimize helal ekmek getirdin ya, o bize YETER canım babam! Doğum günün kutlu olsun babam. Allah seni başımızdan eksik etmesin.

  Baba evin direği, canı, her şeyidir. Kelimeler yetmez onu anlatmaya, Böylesine özel bir doğum gününde güzel bir kaç söz, ufakta olsa bir hediye ola ona olan minnetimizi hissettirebiliriz.

  Benzemez hiçbir şey bu sevgiye, Ne kelimeler yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya,  Doğum günün kutlu olsun canım BABAM.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  nine − 7 =