Derin Aşk Sözleri

  Derin Aşk Sözleri

  Sevgili ziyaretçilerimiz sayfamızda ki, derin aşk sözleri, sevgiliye derin sözler, derinden etkileyen sözler olarak ta, google aramalarında yer almaktadır. Derin aşk ve duygu yaşayan arkadaşlar için özenle seçilmiştir.

  “Şimdi ben gidiyorum, fakat ne zaman çağırsan gelirim.” Dedi. Evvela ne demek istediğini anlamadım! Oda bir an durdu ve ilave etti; nereye çağırsan gelirim!

  Sonra çıkıyorsun dışarı, bakıyorsun güneş halen tepede. Bir cigara yakıyorsun ve yıllardır kurduğun cümleyi bilmem kaçıncı kez kuruyorsun: ” Ne yapalım, kısmet değilmiş…”

  Sensin, kalbim değildir, böyle göğsüme vuran.

  Sen bu kapkaranlık ömre sevinç ışığı gibi, kurumaya yüz tutan ekinlere can veren, kırk ikindi yağmuru gibi birden bire geldin sevgilim.

  Ne yapacağımı sorma, bunun beni nereye götüreceğini sorma, bende artık güç kalmadı. Düşünce yok, akıl kol, yalnızca aşk var. Mavzer kurşunu gibi çarptığını yere seren bir aşk…

  Demek ki, beni bir türlü sevemiyordu. Hakkı vardı. Beni hayatımda hiç, hiç kimse sevmemişti.

  Seninle şöyle bir oturup konuşamadık, birbirimizi görmeden yaşlanıyoruz farkında mısın ?

  Bir an sustum, ona kafamın içinde o kadar söylenecek uçsuz bucaksız düşünceler olduğunu hissediyordum. Senelerce söylense bitmeyecek hisler.

  Sana hep bir derdim var derdim. Derdim de sen. Hep derdin kendisisin derdin.

  Zor seven insan, kolay nefret eder. Kolay sever zor nefret eder insan. Acilen bu iki insanın birbirini sevmesi gerekmektedir.

  Hoş tutsam da yanacaktım da mümkün olmadı; Ellerini bir kez bile tutamadım ya, ona yanarım.

  Bu gece uğurladım seni aklımda, akıl gelir ancak kalbin hakkından, akıl kalpte gördüğünün farkında geçti kör düğümün çarkından…

  Boşluğunu doldurmadım, daha yer açtım. Sende yer kalmadıysa eğer bana ver aşkı. Beni aşka boğ kesintisiz ki, zaman şaşsın. Ki nasıl yaşar bir insan? Bir başına başsız.

  Gittin ama bana bir meziyet yükledin. Koyuyorum nereye istersem yüklemi. Bana bir kapı araladı tüm gördüklerim. Farklı bakıp, görmek bir çeşit körlük değil.

  Bu bana yapılmazdı, yaptın. Sana bu yapılmazdı, yaptım. Kandırılmamalıydım, yaptın. Şiirlere değmezdin, yaptım.

  Ben yola çıktım ama yol sana çıkmadı. Bende sana çıkmayan bu yoldan çıkmadım. Bir kapıyı kapatan, birine açar. Sana tüm kapılar kapanır da, kalp kapım açık kalır.

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  1 × three =