Doğum günü mesajı arkadaşa

  Doğum günü mesajı arkadaşa

  Arkadaşlarınıza en güzel doğum günü mesajına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İşte biz bu sayfamızda bu candan dostlarımızın doğum günlerinde yollayabileceğimiz mesajları hazırladık. Arkadaşa en güzel doğum günü.
  Kankaya atılacak uzun doğum günü mesajları. Kanka’nın doğum gününü kutlamak için söylenecek 15 mesajı bu sayfamızda topladık. Doğum günü mesajı arkadaşa

  Gerçek aşk nadiren bulunur ama gerçek dostluk çok daha nadir bulunur. Yeni yaşın kutlu olsun can arkadaşım.

  Her gün bana yeniden iyi ki senin gibi bir arkadaşa sahibim dedirttiğin için teşekkürler. İyi ki kesişmiş yollarımız. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

  Gerçek bir dost, gerçek bir arkadaş bir gövdede yaşayan iki dal gibidir. Mutlu yıllar kardeşim.
  Seni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O günden bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun.

  Gerçek dostluk etraf iyice kararınca parlayan bir yıldız gibidir. Sen de ben ne zaman çaresiz kalsam yolumu aydınlattın. yeni yaşının da sana en güzel günleri getirmesi dileğimle…

  Geçmişinde de hep mutluydun, geleceğinde de hep mutlu olman, bizleri de mutlu etmen ve güldürebilmen dileğiyle. Doğum gününü tüm içtenlikle kutlarım.

  Karanlıkta bir arkadaşla yürümek, aydınlıkta yalnız yürümekten daha iyidir. Umarım bundan sonraki tüm doğum günlerinde de beraber oluruz. Doğum günün kutlu olsun dostum.

  Ne dersin bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.

  İyi bir dost, kardeş kadar değerli olabilir. Sen de benim için kardeş kadar yakınsın… Yeni yaşın kutlu olsun kardeşim.

  Bir sadık dostu on bin akrabaya değişmem. Sen de benim için özelsin. Doğum günün mutlu, huzurlu ve kutlu olsun arkadaşım.

  Dostluk sevinçleri ikiye katlar, acıları ikiye böler. Sen de benim hep yanımdaydın. Yeni yaşının sana huzur, sağlık ve mutluluk getirmesi dileğimle.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  9 − 3 =