Doğum günü mesajları

  Doğum günü mesajları

  Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz, doğum günü mesajları sayfamıza hoş geldiniz. Bu sayfada güncel olarak doğum günü mesajlarına ulaşa bilirsiniz ve bizlerle yeni doğum günü mesajları paylaşabilirsiniz. Dünya’da her gün doğum günü kutlanmaktadır. İnsanlar sevdiklerine doğum günü mesajı göndermek ister site site dolaşmanıza gerek kalmadan en güzel doğum günü mesajlarını sitemizden temin edebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılardan sevdiklerinize Facebook, Twitter, instagram, WhatsApp, sms gibi sosyal paylaşım ağları doğum günü mesajları gönderebilirsiniz.

  Sen hayata ne verirsen, hayat da sana aynısını verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana canım kadar değerli; ‘HAYATIMIN AŞKI SENİ’ verdi. İyi ki doğdun iyi ki benim lesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

  Şimdi açsam pencereyi de beklesem, Sen gelsen, Olmaz ya hani geliverse,  Hiçbir şey sormasan, Hiçbir şey söylemesen… Sussam… Sussan… Sussak… Sonra ben avazım çıktığı kadar bağırsam doğum günün kutlu olsun canım!

  Üşüdüysen söyle sevgilim, seni bir KAT daha seveyim. Mutlu yıllar aşkım.

  Gerçek bir dost, gerçek bir arkadaş bir gövdede yaşayan iki dal gibidir. Mutlu yıllar kardeşim.

  Karanlıkta bir arkadaşla yürümek, aydınlıkta yalnız yürümekten daha iyidir. Umarım bundan sonraki tüm doğum günlerinde de beraber oluruz. Doğum günün kutlu olsun dostum.

  Dostluk sevinçleri ikiye katlar, acıları ikiye böler. Sen de benim hep yanımdaydın. Yeni yaşının sana huzur, sağlık ve mutluluk getirmesi dileğimle.

  Beni benden çok sevdiğine inandığım tek kişi ANNEM. Doğum günün kutlu olsun.

  Yalanlarla dolu bu dünyada… Beni yalansız, riyasız sevdiğine inandığım annem. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

  Bir ADAM sevdim! Gerçekten adam gibi adam! Ne olursa olsun hiç bırakmayan, son zerresine kadar seven bir ADAM! Hiç uzatmaya gerek yok o adam benim BABAM. Doğum günün kutlu olsun BABACIĞIM.

  Varsın kalmasın babamdan villa. Olmasın Para ya da araba. Alnının teriyle evimize helal ekmek getirdin ya, o bize YETER canım babam! Doğum günün kutlu olsun babam. Allah seni başımızdan eksik etmesin.

  İlk aşkım, kahramanım, öpmelere doyamadığım canım babam. Gözünde hep küçük bir kız çocuğu olarak kalacağım biliyorum. Yıllar geçse de sende benim kahramanım olarak kalacaksın. İyi ki varsın, iyi ki benim babamsın. Mutlu yıllar.

  İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

  Lisanı аğızԁа olanı ԁеğil; Lisаnı gönülԁе olаnlаr Yаr еt bizе… Tеbеssümü simasında olаnı ԁеğil; Tebessümü gönülde olаnlаr kat bizе… Aşkı tеnԁе sananı ԁеğil; Aşkı ruhunԁа Can bilеnlеrе arat bizi. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

  Şimdi açsam pencereyi de beklesem… Sen gelsen… Olmaz ya hani geliversen… Hiçbir şey sormasan… Hiçbir şey söylemesen… Sussam… Sussan… Sussak… Sonra ben avazım çıktığı kadar bağırsam doğum günün kutlu olsun canım!

  Fikrimde ‘SEN’, yüreğimde ‘SEN’, rüyalarımda ‘SEN’, dışarıda ‘YAĞMUR’… Öyle yağıyorsun ki ruhuma bir bilsen… Çatlamış sensizliğe hasret çorak ruhuma can veriyorsun. Doğum günün kutlu olsun can suyum.

  Keşke doğum gününü sadece bir mesajla değil de, yanı başında huzur veren gözlerinin içine bakıp, dalıp dalıp kutlayabilseydim. Kocaman, sanki hiç bırakmayacakmış gibi sarılabilseydim sana… Mutlu yıllar aşkım.

  Duygularını sözlerine ve yazılarına dökme konusunda biraz acemi olanlara kolaylık sağlayacağını düşündüğümüz “Sevgiliye Doğum Günü Mesajları” tam size göre diye düşünüyorum.

  Diyorsun ki; Ben sana gönlümü verdim. İyi ԁе gönül ԁediğin nedir ki еy sevgilim. Bеn sаnа hiç gönlümü vеrir miyim? Çünkü gönül ԁеԁiğin toprağa girince toz olur, toprаk olur. Ben sаnа ruhumu vеririm. Çünkü ruhum sеnԁе sonsuzluk olur!. Doğum günün kutlu olsun ey yar.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  9 − 6 =