Dosta Doğum Günü Mesajları

  • 21 Eylül 2022
  • 167 kez görüntülendi.
Dosta Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Dosta Doğum Günü Mesajları Kısa, Dosta Doğum Günü Mesajları Komik, Dosta Doğum Günü Mesajları Anlamlı, Dosta Doğum Günü Mesajları Uzun

Bu güzel sayfada sizler için dosta en güzel doğum günü mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki dosta anlamlı doğum günü mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

DOSTA EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESJALARI

REKLAM ALANI

Güller koklanır solana kadar. Dostlar sevilir ölene kadar. Nice senelere!

İyi ki doğdun dostum, bu mesajı sakla seneye masraf yaptırma.

Dostum doğum günün kutlu, partin dillere destan olsun. Nice mutlu yaşlara.

Dost; göze sezdirmeden gözyaşı silendir. Doğum günün kutlu olsun.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım dostum!

Güller koklanır solana kadar. Dostlar sevilir ölene kadar. Nice senelere!

Gerçek dostu olmamak yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşın, iyi ki doğdun.

Düşmanımın nefreti dostumun sevgisinden daha gerçektir. İyi ki doğdun dostum.

Yeni yaşın mutluluk, huzur ve sağlık versin. İyi ki doğdun arkadaşım, iyi ki hep benimlesin.

Yeni yaşın mutluluk, huzur ve sağlık versin. İyi doğdun dostum, iyi ki hep benimlesin!

Sevgiler geçici olabilir aşklar da olumlu olumsuz olan tek şey dostluklardır. Nice senelere dostum.

Unutma ki; kardeş zorunlu arkadaş, arkadaş seçilmiş kardeştir. Doğum günün kutlu olsun.

Ruhumdan başka dostum olmadı ve derdimi dinleyen sadece gönlüm vardı. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın dilediğin bitin güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. İyi ki doğdun canım dostum.

İyi ki doğdun, iyi ki dostum oldun. Yeni yaşına girerken tüm dileklerin kabul, doğum günün kutlu olsun.

Sen onun aşkısın, ben onun dostu, aşklar geçicidir, dostluk kalıcı! Doğum günün kutlu olsun dostum.

İyi ki doğdun, iyi ki arkadaşım oldun. Yeni yaşına girerken tüm dileklerin kabul, doğum günün kutlu olsun.

Dostların sıkıntıda iken onları mutlu oldukları zamankinden daha çok ara. Doğum günün kutlu olsun.

Gelemedim diye üzülme dostum, ben seni her zaman düşünen bir dostum. Doğum günün kutlu olsun güzel insan.

Dostluk iki yürek arasında akan bir nehir gibidir. Gittiği yeri de temizler geldiği yeri de. İyi ki doğdun dostum.

Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Sağlıktan öte güzelliğin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun sevgili dostum! Ya acaba bu mesajı güzel bir yere kaydetsen de seneye bir daha uğraştırmasan!

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yaşın kutlu olsun.

Dostluğumuzun daha da artacağı ve iyi-kötü gelecek olan her günü beraber karşılayacağımız 365 gününü görmek için sabırsızlanıyorum. Mutlu yıllar dostum.

Zaman su gibi akıp geçse de aramızdan su sızmayacak. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun canım arkadaşım, beraber nice mutlu yıllara.

Arkadaş kış ortasında yaz getirendir. Dost ise çöl ortasında suyunu yanındakiyle paylaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun nice güzel ve mutlu yıllara.

Riya ile paranın Kralı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara.

Yeni yaşında sağlık, mutluluk, huzur ve bereket hep seninle olsun canım arkadaşım. Yaş günü pastanın mumlarını üflerken dostluğumuzun da daim olmasını dilemeyi unutma!

Sıradan bir arkadaş sizi asla ağlarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzları sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatın zorluklarına beraber göğüs gerdik ancak en mutlu olduğumuz günlerde de yine beraberdik. Doğum günün kutlu, dostluğumuz hep daim olsun biricik arkadaşım.

Bilirsin güzel söz söylemekte iyi değilim, hediye seçiminde hiç iyi değilim. Ancak senin gibi bir dostu sevmede üzerime yok diyebilirim. Doğum günün kutlu olsun biricik arkadaşım.

Bilirsin güzel söz söylemekte iyi değilim, hediye seçiminde hiç iyi değilim. Ancak senin gibi bir dostu sevmede üzerime yok diyebilirim. Doğum günün kutlu olsun biricik dostum.

Seni sevenleri el üstünde tut ki kalplerinde hiç solmayan bir çiçek gibi taze kal. Yıllar ömür tahtana bir çentik atsa dahi her zaman genç ve çocuk kal. Doğum günün kutlu olsun biricik dostum.

Yalnız kaldığını hissettiğinde unutma ki seni düşünen ve gönlünde sana yer bulunan bir dostun var. Kıymetli arkadaşım, doğum günün kutlu, yeni yaşında her şey gönlünce olsun.

Hayatımda tanıdığım en eşsiz insansın, seninle paylaştığımız anılar için her gün geçmişe teşekkür ediyorum. Nice mutlu yeni anılar yaşamak dileğiyle Doğum günün kutlu olsun ve iyi ki arkadaşımsın.

Gerçek dostluğa mesafeler engel değildir. Her ne kadar bu mutlu gününde yanında olamasam da kalbim ve aklımla her zaman yanındayım canım arkadaşım. İyi ki doğdun, nice mutlu yaşlara.

Gerçek bir dostluğa mesafeler hiç engel değildir. Her ne kadar bu mutlu gününde yanında olamasam da, kalbim ve aklımla her zaman senin yanındayım canım arkadaşım. İyi ki doğdun, doğum günü kutlu olsun.

Ömür dediğin bu yolculukta pek çok insan tanırsın fakat dostum dediğin bir elin parmaklarını geçmez. Her zaman aynı eldeki parmaklar olarak kalmak dileğiyle, doğum gününü kutlarım canım arkadaşım.

Beni en iyi anlayan, en iyi tanıyan ve her zor anımda yanımda olarak beni eksiksizce tamamlayan bir arkadaşım olduğun için, sana sonsuz kere teşekkürler dostum! Doğum günün kutlu olsun, musmutlu sağlıklı güzel yıllar seninle olsun.

Gelemedik ama seni de unutmadık! Doğum günün kutlu olsun, Tüm güzellikler seni bulsun Dostum! nice yıllara. Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol arkadaşım! Doğum günün kutlu olsun.

Aramızdaki gerçek dostluğun daha da pekişeceği iyi günde ve kötü günde yine beraber olacağımız gelecek 365 günü sabırsızlıkla bekliyorum. Bu günler bittiğinde inşallah yine en sevdiğim arkadaşımın doğum gününü kutluyor olacağım. İyi ki doğdun sevgili arkadaşım.

Senin için çok özel olan bu günde yanında olamamak beni derinden üzse de kalbimin her zaman senin yanında olduğunu bilmeni isterim. Seni tanıdığım neşeli ve mutlu hallerin hiçbir zaman eksilmesin. Doğum günün kutlu olsun can dostum.

Sen güldüğün de yanındakilerde seninle beraber gülerler fakat sen ağlarken yalnız başına oturup ağlarsın. Onun içinde öyle birine yaslanman gerek ki asla yıkılmamalı ve her derdinde, iyi de kötü de yanında olmalı. Biz seninle ne olursa olsun hep bir arada olmayı başardık. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Bazen coşku dolu, bazense hüsran içinde geçiyor ömür. Olsun! Arkanı döndüğünde seni sevenlerin yanında olduğunu bilmek kadar güzel ne var ki bu hayatta! Senin için bu anlamlı günde, her zaman olduğu gibi yanında olduğumu bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ