Erkeğe Sevgililer Günü Mesajları

  • 21 Eylül 2022
  • 180 kez görüntülendi.
Erkeğe Sevgililer Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Erkeğe Sevgililer Günü Mesajları Kısa, Kadından Erkeğe Sevgililer Günü Mesajları, Erkeğe Anlamlı Sevgililer Günü Mesajları, Erkek Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajları

Bu güzel sayfada sizler için erkeğe en güzel sevgililer günü mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki erkeğe romantik sevgililer günü mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

ERKEĞE EN GÜZEL SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI

REKLAM ALANI

Sen benim karanlığıma bir ışık gibi doğdun, sevdiğim adam.

Kim bilir sesini gökyüzü sanan kuşlar vardır.

Bir kurşun ol saplan kalbime, çıkarırsam namerdim.

Sol yanımdaki en güzel ağrısın sen be adam.

Sen satırlara sığdıramadığım bir aşk şiirisin yüreğimde.

Sen ihtiyacım olan her şeysin, sevgilim canım.

Gülüşüne şiirler yazarsam gülüşünün şairi olur muyum?

Bu zamana kadar yaşadığım bu hayatın özetisin sen.

Herkesin gidecek bir yeri vardı. Ben kalktım sana geldim.

Çek bakışlarını gözlerimden, aşk bu şeytan doldurur.

Sen benim karanlığıma bir ışık gibi doğdun, sevdiğim adam.

Yar, bütün şiirlerime sebep ettim seni, hakkını helal et!

Sen aklım ve kalbim arasında kalan en güzel çaresizliğimsin.

Yüzümü güldüren kalbimi huzurla dolduran tek insansın.

Sevdim. Çünkü bir tek ona sarılınca yuva gibi kokuyordu içim.

En modern alışkanlıktır ölmek ben seni doğasıya seviyorum.

Her mevsim boyunca, her zaman. Seni seviyorum. Mutlu sevgililer günü.

Ben Mevla’dan bir mucize istedim O da karşıma seni çıkardı.

Seni sevdiğim kadar yaşayabileceğimi bilsem, ölümsüzlüğün adı aşk olurdu.

Hayatınızda doğru insan varsa. Takvim size hep 14 Şubat’tır.

Sensiz ben olmazdım. Bu kadar basit. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun bebeğim!

Sevgiyle büyüdüğümüz yaşamda daima el ele kalmak dileğimdir. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni deli gibi sevdiğim için beni suçlama, sevdiğim her şeye sahip olman senin suçun! Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim! Seni çok seviyorum ve her zaman seninle olacağımı bilmeni istiyorum.

Romantik olmadığımı düşünüyorsun ama her sene bugün seni ne kadar çok sevdiğimi söylüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun sevgilim!

Hayata açılan pencerem, beni elimden tutup yaşama sarılmaya çağıran da sensin. İyi ki varsın sevgilim, iyi ki seninim.

Söz veriyorum, Facebook’taki durumunuz bu Sevgililer Günü’nden sonra ‘karmaşık’ olmayacak. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

Seninle başladı gülmek, seninle yaşamda yol almayı öğrendim. Biricik sevgilim, 14 Şubat bizim günümüz, kutlu olsun!

Bana bambaşka hissettiren sevgilim. Gücün bana güç katıyor ve neşen keyfimi her halükarda yerine getiriyor. İşte bugün en mutlu 14 Şubatı bu yüzden yaşıyorum.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.

Hayatıma girmeden önce, hiçbir yönüm yok. Benim ışığım, güneşim, umudum, şimdim ve geleceğim oldun. Seni çok seviyorum kocacığım. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Kıymetini anladığımda yanımda bulunman ne büyük mutluluk diye düşünmüştüm. O günden beri her an seni düşünüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Birimizin diğerini anlamadığı bir an yokken bu huzura neden şaşırıyoruz ki? Kelimelere gerek kalmayan duygulu bakışların üzerimden eksik olmasın. İyi ki varsın.

Sen ve ben birer zerresi koca evrenin, savrulurken birbirimizi bulmuş gibiyiz. Ve tamamlanmak duygusuyla güneşli günlere gülümsüyoruz. Seni çok seviyorum.

Bazıları hayat arkadaşlarını yeniden seçme şansı olsa, farklı seçimler yapacaklarını söylüyor. Benim cevabım ise, seni tekrar seçmek olur. Sevgililer günün kutlu olsun hayatım!

Aşk, biri hayatına girip özel bir anlam kazandırana kadar sadece üç harfli bir kelimedir. Aşkın hayatımı değiştirdi, bu yüzden sana minnettarım. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Dünya ile sensiz nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum, sen benim en büyük destekçimsin. Senin gibi harika bir erkeğe sahip olmak büyük bir şans. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım!

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

Sevgililer Günü ne denli önemli olabilir? Ne kadar mühim senin için? Her günüm, her nefesim sana olan özlemimle parıldıyor. Sanırım aşık oluyorum. Karşılaştığımızda yüreğim çırpınıyor. Nefesim… İyi ki varsın.

Asla bitmeyecek bir merakla keşfettiğim aşk alevim, ruh ikizim. Biricik duygularını bana belli ettiğin andan bu yana her şey bambaşka. Sevgililer günümüz kutlu olsun. Daha nicelerine.

Ellerimiz birbirine dokununca tutuşmuştu kalplerimiz. Gözlerimin önünden gitmiyordun. Giysilerin, bakışların ve sesin… O anda kaldım bir süre. Gökyüzü dönüyordu ve bugüne uyandım adeta. Sevgililer Günü kutlu olsun aşkım, iyi ki varsın.

Güneşin doğuşunu izlemek, ayla ışıldayan bir gecede sahilde vakit geçirmek… Ne olur ki tüm gerçekleri seninle yaşasam, her şeyden çok seviyorum. Manzaraların anlam kazanması için benimle gel. İyi ki varsın.

Yalnızlığımın bir yerinden yakalamıştın beni, neşeli hallerinle renkleri getirdin düşlerime. Gecemin kapısını çalan sendin. Müthiş hayaller kurmama sebep oldun sevgilim ve en huzurlu anlara beraber yelken açtık. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

Sevgililer Günü bir tutam gökkuşağı gibi etrafı süslüyor. Senden uzakta olmak düşüncesiyle nefesimi elimden alıyor. Öylesine özlüyorum ki yanında değilken çıldıracağım. Benim her şeyim, kıymetli sevgilimsin. Sevgililer Günü kutlu olsun.

Gözlerin gözlerime baktığında tüm dünyam adeta sana çekiliyor. Yıldız tozundan yapılmış kalpler taşıyoruz ve ışıltın bağımızı güçlendiriyor. Benim masal kahramanım, güzelliğini gördüğüm andan bu yana adeta bir saniyede olup bitti her şey. Benim bütün hayallerimde ve bütün dileklerimde aşkı taşıyan prens sensin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sevgililer Günü benim için tüm gündelik detaylardan taşıyor gibi şimdi. Sesini işitmek yaşamak kadar mühim, su kadar hakiki gözlerinin içine bakabilmek. Sevgililer Günü kutlu olsun sevgilim, senin için bir soran olursa o geceleri sabaha bağlayan ışık diyeceğim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ