Evlada Doğum Günü Mesajları

  • 21 Eylül 2022
  • 185 kez görüntülendi.
Evlada Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Evlada Doğum Günü Mesajları Kısa, Evlada Doğum Günü Mesajları Uzun, Evlada Doğum Günü Mesajları Duygusal, Erkek Evlada Doğum Günü Mesajları

Bu güzel sayfada sizler için evlada en güzel doğum günü mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki evlada anlamlı doğum günü mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

EVLADA EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

REKLAM ALANI

Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice yıllara evladım!

Seni veren Allah’a kurban olayım iyi ki varsın.

Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun evladım!

Hep mutlu, sağlıklı, başarılı ol. İyi ki doğdun evladım.

Yeni yaşında tüm dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun evladım.

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun evladım!

Doğum günün kutlu olsun canım evladım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Hayatımın neşesi, güzel gözlü, altın yürekli evladım, doğum günün kutlu olsun.

Gönüllerimizde hiç yerin eksik olmazken yanımızda olman ne de güzel iyi ki doğmuşsun.

İyi ki benim evladımsın, iyi ki doğmuşsun. Canım evladım doğum günün kutlu olsun.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim evladımsın, mutlu yıllar.

Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice yıllara evladım!

Canım evladım bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Yeni yaşında da yüzün hep gülsün.

Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun biricik evladım, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım evladım.

Canım evladım benim hayatın mutlu, yarının umutlu neşen bol olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Gerçek evladı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın canım evladım, iyi ki doğdun nice yaşlara.

Ne kelimeler yeter anlatmaya ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Doğum günün kutlu olsun evladım.

Canım evladım doğum günün kutlu olsun. Yüzünden gülümsemen, kalbinden mutluluk eksik olmasın. Nice mutlu yıllara.

Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar evladım.

Nasıl uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzaklarda olsan da her zaman özlüyorum seni biricik evladım. Mutlu yıllara.

Sana sevgimden pastalar yaptın doğum gününde yemen için. Yedikçe hayata sevgiyle bakman için. İyi ki doğdun evladım.

Seni bize veren Rabbime sonsuz şükürler olsun. Rabbim ömrünü hayırlı ve huzurlu eylesin. Doğum günün kutlu olsun evladım.

Bir annenin evladının doğum gününde yanında olamamasından daha acı ne olabilir ki? Canım evladım doğum günün kutlu olsun.

Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek evladım.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir yaşam dileğiyle canım evladımın doğum günü kutlu olsun.

Yeni yaşının sana mutluluk getirmesini ve geçmişte yaşadıklarını unutturması dileğimle doğum gününü kutlarım. Mutlu yıllara çilekeş evladım.

Yaşamın her zaman güzelliklerle dolsun, yarınların hep mutlu olsun, en güzel dostluklar seni bulsun. Doğum günün kutlu olsun evladım.

Allah’ım sana hayırlı ve huzurlu bir ömür versin. Gönlündeki senin için hayırlı olan tüm güzellikler gerçek olsun. En özel günün doğum günün kutlu olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında mutlulukların olsun, canım, kanım evladım doğum günün kutlu olsun.

Dillerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik erkek evladım.

Benim papatyamın bugün en mutlu, en kutlu günüymüş. Annesi biriciğinin doğum gününü unutur mu hiç. Doğum günün kutlu olsun kır çiçeğim.

Birisi çıksa gelse oğluna olan sevgini tarif et dese bakar kalırım. Çünkü canım oğlum sana olan sevgimi asla kelimelerle tarif edemem. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Gelecek olan günlerin yaşamış olduğun günlerinden çok daha güzel ve mutlu geçsin. Eğer bir gün gözlerinden bir damla yaş düşerse o da çok gülmekten olsun.

Canım evladım yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Gönlünden geçen güzel şeylerin hakkında hayırlı olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Sen benim mutluluğum, umudum, yarınlara umutla bakışımsın, sen benim canımdan çok sevdiğim dünyalar güzeli kızımsın. Canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Senin dünyaya geldiğin gün ne kadar da çok sevinmiştik. Şimdi de çok seviniyoruz senin gibi mükemmel bir evladımız olduğu için. Güzel evladımızın doğum günü kutlu olsun.

Bir kadın anne olmadan bilemezmiş evlat sevgisini, benzemezmiş evlat sevgisi ne yar, ne kardeş, ne sevgili sevgisine, seni çok özledim canım evladım. Doğum günün kutlu olsun.

Sizin evladınız hiç uzaklara gitti mi? Sizin bağrınıza yanan bir kor ateş düştü mü? Evladım benden çok uzaklara gitti. Arkasından gitme diye bağırmak geldi ama onun giderken o mutluluğunu görünce haykırışımı yüreğime hapsettim. Her gece rüyalarımda görüyorum evladım diye terler içinde uyanıyorum. Ben onsuz yaşayamıyorum. Canım evladım seni çok ama çok özledim. Doğum günün kutlu olsun.

Sen bu hayatta mutlu olursan ben daha da mutlu olurum, sen mutluluktan bir tebessüm edersen ben kahkaha atarım. Yani güzel yavrum sen mutlu olduğun zaman ben de mutlu olurum, sen üzülürsen ben kahrolurum. Mutlu yıllar canım evladım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ