Güzel Sözler ile Kendimizi İfade Etmek

  Güzel Sözler ile Kendimizi İfade Etmek

  Güzel sözler, kendimizi ifade etmemiz için kullanmış olduğumuz sözlerin geneline verilen isimdir. Herkes düşüncelerini farklı yollarla ifade etmektedir. Kimileri için düşüncelerini ifade etmenin yolu yazı yazmaktan geçerken; kimileri resim çizerek ya da duygu ve düşüncelerini müzik yolu ile ifade eder. Yazı yazmayı sevenlerdenseniz, ya da sevdiklerinize düşüncelerinizi güzel sözlerle ifade etmek istiyorsanız, siz de internet sitemiz üzerinden birçok sözü kullanabilir; isterseniz sosyal medya platformlarında hem de sanal yerlerde kullanabilirsiniz. Güzel sözler, pek farklı şekilde karşımıza çıkabilir. Kimi zaman sevdiğimize, kimi zaman arkadaşlarımıza, kimi zaman masum bir sevdaya güzel cümleler kullanabiliriz. Birbirinden güzel ifadeler ile siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Güzel sözler ile sevdiklerinizi memnun edebilir ve onlara sözlü olarak dile getiremediklerinizi yazılı olarak dile getirebilirsiniz. Birçok söz bulunmakta ve bu sözlerin her biri çeşitli kişiler tarafından tercih edilmektedir. Güzel sözler konusu oldukça ön planda olmakla beraber, çok sayıda kişi de güzel sözler kullanmayı tercih eder. Biz de sizin için birbirinden güzel sözlere yer verecek ve bunları sosyal medyada kullanmanız için sizlere öneri sunacağız.

  Sevgilim, senle geçirdiğim her gün Yaradana şükretmek için bir sebep sanki. Öyle güzel geldin ki bana, öyle güzel seviyorsun ki beni.. Ömrüm boyunca biliyorum ki böyle bir duygu yaşamayacağım senden sonra, sen benim ilkim ve sonum. İyi ki geldin; hiç gitme sevgilim. Seni çok seviyorum; hiç gitme benden.
  Ruhum sensiz boşlukta, geceler günlere kavuşmuyor; şafağı aymıyor gecelerin. Sen ki benim ruhum, sen ki benim ömrüm. Karanlık günlerimin ışığı, tek gerçeğim. Seni çok seviyorum. Bitanem, ruhum ömrüm.
  Hayat öyle güzel ki yaşanmak için, değmiyor üzülmeye hiç. Kaderi sevin, Allah’ın size verdiklerini sevin. Çiçekleri ve hayvanları da sevin. Üzülmeye ne hacet? Hayat öyle güzel ki, hiçbir şey üzmemeli sizi bu hayatta.

  Bazen ruhunuz boşlukta hissedebilir; duygu ve düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Böyle durumlarda ne yapacağınızı bilemeyebilir, oldukça boşlukta kalabilirsiniz. İşte böyle durumlarda size kendinizi iyi hissettirecek, gününüzün güzel geçmesine yardımcı olacak birçok söz bulabilirsiniz. Güzel sözler işte böyle zamanlarda karşımıza çıkan, bizi mutlu eden ve sevdiklerimizi de memnun etmemize yardımcı olacak sözler arasında yer almaktadır.

  Yalnızca güzel sözlerle değil, duygu ve düşüncelerinizi jest ve mimikler ile de ifade etme şansı bulabilirsiniz. Bununla beraber, sevdiklerimize güzel sözler göndererek ve onların kendilerini iyi hissetmesi hususunda çalışmak, pek çok kişinin favorisidir. Biz de tam da bu alanda çalışan bir firma olmakla beraber, sizler için elimizden geleni yapıyor ve kullanabileceğiniz birçok sözü sizin için sunuyoruz. Birbirinden güzel sözler ve çok daha fazlası için bizi takip etmenizi öneririz.

  Sen ki sevgilim, benim dünyamı aydınlatan bir güneşsin. Dünyada eşi benzeri olmayan bir adam görülmemiştir. Öylesi seviyorum ki seni, kader ayırsa yollarımızı biliyorum ki bir gün yeniden birleştirecek. Sen benim en büyük umudum, tek sevdiğimsin.

  Dünyanın en güzel duygususun sen, öyle bir duygu ki benden başka kimse yaşamasın. Öylesi bencilim ki sana karşı. Senden başka yolum yok. Canımı canıma katanım, en büyük yoldaşım. Seni çok seviyorum. Tek gerçeğim, kaderimsin. Dilerim ki aşkımız hiç bitmesin. Seni çok seviyorum.

  Ruhum senden gayri yokluk bu dünyada, en derinsin. Öylesi içimdesin ki, seni benden mala ile bile kazıyamazlar sevgilim. Tek gerçeksin, son olarak kalacaksın. Ruhum ruhuna feda olsun. Aşkımsın.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  14 − 3 =