Güzel Sözler Makalemiz

  Güzel Sözler Makalemiz

  Arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, anne ya da babanıza başta olmak üzere; doğaya hayvanlara ya da kendinize dahi pek çok güzel söz söyleyebilmeniz mümkün. Hatta bazı sözler özü incelendiğinde, kendinizi motive edebilmeniz açısından son derece önemli sözlerdir. Bildiğiniz üzere insan son derece kompleks bir yapıdır. Belirli durumlarda çok fazla sıkıntı yaşayabilir, bu durumda ne yapacağımızı bilemeyebiliriz. Kendimizi kapatırız ve düş kırıklığına uğrarız. Böyle zamanlarda duyacağımız bir güzel kelime bizi kendimizi iyi hissetmemiz için teşvik edici olabilir. Bu sözleri kendimize söyleyebileceğimiz gibi, başkalarından da duymak isteyebiliriz. Dünyaya dair birçok güzel sözü bu siteden bulabileceğinizi biliyor muydunuz?

  Güzel sözler, kendinizi ifade etmeniz için birçok söz içermektedir. Sitemiz, oldukça bilinen bir site olmakla beraber; insanın içini huzur ile dolduracak birçok güzel söze yer vermektedir. Hem bireysel hem de çift olarak sitemizi ziyaret eden kişiler, bu siteden birçok güzel söz almakta ve bunları birbirlerine yollamaktadırlar. Bildiğiniz üzere, iltifat önemli bir kavram olmakla beraber, pek çok kişinin güzel sözler duymaktan hoşlanacağını söylemek de mümkündür. Özellikle kadınların ruhu bu konuda çok daha sanata yakın olup, romantizm ve güzel sözler kavramı onlar için oldukça önemlidir. Ancak birine iltifat etmek ya da güzel sözlerle ruhunu doldurmak istiyorsanız, elbette bunu yalnızca sevgilinize yapmayabilirsiniz.

  Sitemiz, odukça bilinen bir site olmakla beraber, özellikle güzel sözler konusunda kendini sürekli olarak yenileyen siteler arasında yer almaktadır. Bizim sitemizden yalnızca güzel sözler değil, kapak sözler gibi birçok bilgiyi de almanız ve bunu sosyal mecralarda kullanmanız mümkün. Sitemizi takip eden birçok kişi bulunmakta ve bu kişiler bizden aldıkları güzel sözleri farklı mecralarda kullanmaktadır. Özellikle Facebook; Whatsapp ve dahi anlamlı sözler, bize kendimizi iyi hissettirecek ve bizi hayata karşı teşvik edecek sözler arasında yer alabilir. Siz de dilerseniz güzel sözler; dilerseniz de sevgiliye güzel sözler konusunda birçok söze yer veren sitemizin düzenli takipçilerinden birisi olabilir ve paylaştığımız sözleri kendi hayatınızda kullanabilirsiniz. Pek çok kişinin bu yöntemi tercih ettiğini söylemek mümkündür. Hatta sitemiz takipçileri, yorum bölümü aracılığı ile kendi yazdıkları sözleri dahi paylaşabilmektedir.

  Güzel Söz Örnekleri

  İnsanlar, her gecenin bir sabahı olmayacağına gönülden inandırabilir kendini, hayatını mahvedebilir, kendini gereksiz yere üzebilir. Hatta yalnızca kendini değil, başkalarının da hayatını mahvedebilir. Halbuki yalnızca doğan güneşi izleseler ve güneşin her şafakta hangi engelleri aşarak doğduğunu görseler…
  Ruhumuz, bilinç altımızdakileri de içinde barındırır. Kimi zaman beynimizin kabul ettiklerini vicdanımız kabul etmez, ya da biz böyle deriz. Halbuki kabul etmeyen vicdan değil ruhtur. Ruh vicdandan bağımsızdır. Vicdanı olmayan aşık olabilir, ruhu olmayan aşık olamaz. Ruhu olanlardan olmanız dileği ile sevgili arkadaşlar.

  Dua etmek çok önemli bir erdem sevgilim… Ben de bunun bilincindeyim. Öyle ki güneş doğduktan batana kadar her gün seni düşünüyor ve senin için yaşıyorum. Allah’a kavuşmamız için yalvarıyor, kaderimi senle yazması için dualar ediyorum. En güzel aşkı benimle yaşamanı istiyorum.

  Öyle yazgılar vardır ki, bu yazgıları prensler, krallar; dünyanın en önemli savaşçıları dahi değiştiremez. Seni ilk gördüğüm gün, benim yazgım olduğunu anladım ben. Karşımıza çıkacak engeller; bu yüzden beni hiç korkutmuyor sevgilim. Bağlı olmak, aynı yazgıya sahip olmak, belki de ikimize verilecek en büyük hediye olacak.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  12 − 5 =