Güzel Sözleri İfade Etmek

  Güzel Sözleri İfade Etmek

  Güzel sözler, güzel görüğümüz bir durumu ifade etmek için kullandığımız sözler olarak ifade edilir. Yalnızca birkaç kelime ile ifade edilebilirken, uzun sözcük grupları ve hatta pek çok uzun söz de kullanılabilmektedir. İsterseniz çevrenizde güzel gördüğünüz olayları coşkulu ve içten bir dille ifade etmek; dilerseniz sizin için özel kişiler için hoş sözler kullanmak ve ona karşı hislerinizi açıklamak; ya da doğaya ya da tabiatta bulunan varlıklara (canlı-cansız) karşı herhangi bir mevcut durumu ifade etmek için güzel sözler kullanılabilmektedir. Aslında her birimiz güzel sözler kullanabilirken, bunu yazı dili ile yapmak çoğu zaman zordur. Çünkü yazı dili ile estetiği ifade etmek ve hoş sözler kullanmak çoğu zaman bir yetenek işidir.

   

  Yüreğini değer verdiği insana açan ve kendisi ile ilgili sırları tek tek çekinmeden söyleyen bir insandan korkmayın. Ona güvenin. Kimse, hiç kimse açmaz yaralarını güvenmediği kimselere. Unutmayın ki bu bir sorumluluktur aynı zamanda. Açıyorsa biri yüreğini size, onu kırmama sorumluluğunuz var. Seviyorsanız koruyun onu. Aşkına ve yaralarına sahip çıkın.

  Belki de dünyadaki en güzel duygu sizi seven insanlarla sürekli bir arada olmanızdır. Düşünsenize, binlerce kişi sevdiklerinden ve kendileri için özel insanlardan öylesine uzak ki. Bu onların sınavı, şükredin. Sevdiklerinizi kaybetmeden şükredin. Sonra geri dönüşü olmayan dolanbaçlı yollara sokmayın kendinizi, üzmeyin kaybolmayın boşlukta.

  Aşk o kadar özel, o kadar yaşanası bir duygu ki. Sanırım en zor yanı, yüreği anlayacak; ona hitabet edecek varlığı ile kuş gibi hissetmenize neden olacak birini bulmak. Zor anlarda sığınak, engellerde yoldaş, her zaman hayat arkadaşı olmak. Zor, evet gerçekten zor. Ama özel ve bir o kadar da güzel.

  Güzel sözler kullanmak ya da bu sözleri yakınlarınıza söylemek isterseniz, bizim internet sitemiz bu konuda tercih edebileceğiniz ve zaman zaman kullanabileceğiniz siteler arasında yer alabilmektedir. Bunun en büyük sebebi, sürekli olarak güncellenen bir platform olmasıdır. Dünyanın en güzel sözlerini yalnızca tek bir kişiye söyleyebileceğiniz gibi, çoğu zaman tercih ettiğiniz yöntem bu olmayabilir. Siz de en güzel ve en dikkat çeken sözlere ulaşmak ve çok daha fazlası için bizi tercih edebilirsiniz. En güzel sözler ve çok daha fazlası için internet sitemizde yer alan sözleri takip etmenizi öneririz size.

  Anne olmak, tarif edilemez; özel ve güzel bir duygu. Çocuk yetiştirmek, her şeyi ile ilglenmek zor; özel ve güzel. Annelerimiz bizim için çok özel, onları üzmeyelim. Geleceğin anneleri olarak onlara nasıl davranıyorsak bizim de öyle bir çocuğumuz olacağını düşünelim. Dünyanın en güzel annesi her birimizin annesi. Özel ve güzel annelere, tüm anneler en güzel anne!
  Doğada birçok canlı eşi benzeri olmayan, her bir özelliği ile farklı karakteristik yapılara sahip canlılar. Böylesi güzel bir dünyada nasıl mutsuz olunur? Her şeye şükretmek gerek aslında. Aldığımız nefese bile. Hayat bu, birden muhtaç eder sizi şikayet ettiğinize. Değer bilerek yaşayın, her şeyi bir gün kaybedeceğinizi bilerek; özel ve güzel yaşayın. Pişman olmayın, doya doya yaşayın.

  Yukarıda vermiş olduğumuz sözler, güzel sözlere bir nevi örnek olarak düşünülebilmektedir. Siz de bu sözleri dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan sözlerin her biri özgün olmakla beraber, başka sitelerde bu sözlere rastlanmamaktadır. Siz de en güzel ve en dikkat çekici güzel sözleri okumak ve bunları kullanmak için bizim sitemizi tercih edebilirsiniz.

  Ve kader, seni karşıma çıkararak bana en büyük kıyağını geçti. Dünyanın en güzel duygusu. Seni bir ömür yanımda kılsın kader, Allah’a şükürler olsun ki ruh eşimi karşıma çıkardı. Sen benim bu dünyadaki en güzel mükafatımsın. Değerini her zaman bileceğim, şeref sözüm olsun.

  Ruhum öyle mutlu ve öyle neşeli ki.. Kimse üzmemeli bizi bu dünyada, kimseye izin vermemeliyiz. Kanatlarımız kırılmamalı, kırmaya çalışanlara rağmen. Biz kadınlar öyle özeliz, öyle güzeliz ki; ruhumuzun derinliklerinde çiçekler açıyor her gün yeniden.
  Siz de güzel sözler ve çok daha fazlası için bizi takip edebilirsiniz. Her gün yepyeni sözleri sizler için paylaşmaktayız. Siz de kullanabilirsiniz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  two + 11 =