Güzel Sözler, Sevgiliye Sözler, Aşk Sözleri

Hakkımızda

Sözde Net Hakkımızda Sayfası

Sözde.net web sitemize hoş geldiniz.
Web sitemizin alan adı 2007 yılı itibari ile kayıt edilmiştir. Bu süreçten itibaren zaman zaman alt yapı değişikliği yapılarak hizmet vermeye çalışılmıştır.
Bir süre ara vererek yeniden yapılanma ihtiyacı duyulması üzerine sozde.net, güzel sözler, aşk sözleri, sevgiliye sözler ve komik sözler kategorilerinde yoğun bir sürece girmiş bulunuyoruz, aynı zamanda web sitemizde biyografiler, ünlü düşünürlerin şiirlerine ve sözlerine yer verilmektedir.
Türkiye’nin sevilen güzel sözler siteleri arasına girmeyi hedefleyen SozdeNET bay/bayan tüm ziyaretçilerine etkileyici sözler, dini sözler, giderli sözler ve şiir imkanı sunmaktadır.
Her kesimden ziyaretçilerin 2007 yılından günümüze süregelen serüveniyle rakiplerinden farklı alt yapısı ve hergün kendini geliştiren teknik ekibiyle sizlere daha iyi hizmet ve kaliteli bir söz deneyimi yaşatmayı
hedeflemektedir. Hangi psikolojiye sahip olursanız olun, bu web sitesinde sizlere göre bir şiir ve güzel söz bulabileceğiniz bir alt yapıyı oluşturmak temel ilkelerimizden biridir.
İletişimin insan hayatı ile birlikte başlaması ve insanların gerekliliklerini yerine getirmesi son derece önemli bir konudur. İletişim insanlığın oluşumundan bu yana var olan, gelişimini sürekli devam ettiren, kendisini dillere ayıran ve her topluma özel olan bir kuramdır.
İletişim sayesinde günlük ihtiyaçlarımızı görebiliyor ve düşüncelerimizi başkalarına aktarabiliyoruz. Ünlü düşünürün de dediği gibi; İnsan düşünen bir hayvandır. Aristoteles’e ait olan bu söz ancak iletişimin varlığıyla can bulabilir.
İster sözlü, ister sözsüz, iki insan arasında eğer bir iletişim ağı bulunuyorsa düşüncenin önemi ortaya çıkar. Geçmişten günümüze iletişim ağlarının gelişmesi ve insanlar arasında bulunan mesafelerin kısalması işlev bakımından son derece yüksek potansiyele sahiptir.
İnternet iletişim ağının cep telefonlarına ve tabletlere de girmesi bir çok açıdan kullanıcıya olanak sağlamıştır. Bu olanakların başında da bir kalem ve söz gerekmektedir.

mersin escort