Hayatıma Hoş Geldin Sözleri

  • 21 Eylül 2022
  • 231 kez görüntülendi.
Hayatıma Hoş Geldin Sözleri

Sayfa İçeriği: Hayatıma Hoş Geldin Sözleri Kısa, Hayatıma Hoş Geldin Sözleri Sevgiliye, Hayatıma Hoş Geldin Kadınım Sözleri, Hayatıma Hoş Geldin Adam Sözleri, Hayatıma Hoş Geldin Sözleri İnstagram

Bu güzel sayfada sizler için hayatıma hoş geldin ile ilgili söylenmiş en güzel sözleri hazır ettik. Sayfadaki anlamlı hayatıma hoş geldin sözlerini instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

HAYATIMA HOŞ GELDİN SEVGİLİM SÖZLERİ

REKLAM ALANI

Hoş geldin hayatıma sevgilim. Silindi bir gülüşünle kötü kaderim.

Hediye gibi geldin, hoş geldin!

Hoş geldin hayatıma, ne iyi ettin de geldin.

Hoş geldi aşk, hem de seninle geldi aşk.

Hoş geldin demeliyim önce. Ömrüme hoş geldin adam.

Sol yanımın en güzel ağrısı, hoş geldin hayatıma.

Bence en güzeli; beklenmeyen anda hayatına gelen güzel insan.

Bugün günlerden güzellik, sefa geldin, hoş geldin!

İyi ki geldin hayatıma Hoş geldin. Sen benim dualarımın cevabısın biliyorum.

Hiç ummazdım oldu, sonbahar da hediye gibi geldin. Hoş geldin.

En sevdiğim, en güvendiğim, en değerlim olman dileğiyle, hayatıma hoş geldin.

Hoş geldin hayatıma sevgilim. Silindi bir gülüşünle kötü kaderim.

Doğru zaman gelirken doğru adamı da beraberinde getirdi. Hoş geldin adamım.

Hoş geldin beni bana sevdire, gelişi dünyaları durduran adamım.

Gelmem dedin geldin, söyle bakalım gelirken bana ne getirdin. Hoş geldin arkadaşım.

Hoş geldin çalmadan gel kalbimin içine, ben bir ömür boyu seni saklarım kalbimde.

Sevmek fiilinin çatısını kaldır. Seni hayatıma damsızda alırım. Hayatıma hoş geldin sevgilim.

Misafir olarak geldin sanmıştım gönlüme. Meğer ev sahibi olacakmışsın bütün ömrüme.

Bir bahar akşamı vakti ölmekte olan bir bedene senle yeniden doğdu. Hoş geldin hayatıma.

Gönlüme hoş geldin sevgilim. Bugünüme, yarınıma hoş geldin kadınım benim hoş geldin.

Hoş geldin. Dinleyip diyecek çok. Fakat uzun söze vaktimiz yok. Yürüyelim. Nazım Hikmet Ran

Hiç beklemediğim bir anda hayatıma girdin ve iyi ki girdin. Hayatıma hoş geldin sevdiğim.

Varlığıyla kara bulutları yok edip, güneş açtıran, gök kuşağı görmemi sağlayan Adam. Hayatıma hoş geldin.

Hiç beklemediğim bir anda mutluluk yağmuru gibi yağdın hayatım. Hoş geldin hayatımın anlamı.

Dost düşman bir olsa da öneme çıksalar yine de senden vazgeçmem yeter ki sen her zaman benim hayatımda ol.

Sen benim gülüşlerimdeki mutluluğum, aldığım her nefeste, konuştuğum her kelimedesin. İyi geldin Aşkım.

Nerden geldin nasıl geldin bilmiyorum ama bir anda doluverdin tüm benliğime. Hoş geldin yaşamıma, hoş geldin gönlüme.

Olsun ya geldin, özlediğim günler geçti gitti, zor zamanlarım bitti, artık her şey geride kaldı. Hoş geldin adamım benim.

Yağan bir kar tanesi gibi; camdan bakınca çok masumsun, yaklaşınca soğuksun, dokunursam; erirsin. Hoş geldin hayatıma.

Kim demiş ki, en büyük aşklar nefretle başlar diye, benim en büyük nefretim bir aşkla başladı. Hoş geldin hayatıma.

Bana 1 Nisan şakası yap. Seni seviyorum de. Muhteşem inanırım. Nisan gitse bile, ben koca bir ömür sende kalırım. Seni seviyorum aşkım!

Vur emri ile aranan bir firari sınırı ihlal eden bir ‘kaçakçıymışsın’ gibi saklıyorum seni ‘can-evimde’ bilesin! Hoş geldin hayatıma.

Aşk bazen acıyla tanışmanın adıdır Prenses. Ve aşk, uçmaya kanat aramak değil, uçuruma kanatsız atlamaktır bilirsin. Hoş geldin hayatıma.

Yine akşam, yine hüzün. Nedendir bilmiyorum ama hep bu saatlerde içime bir yalnızlık çöküyor. Hoş geldin yalnızlığım gel oturalım.

İnsanın dostu olmalı senin gibi, uzakta iken kendini özleten, gelince hemen insanı kendine çeken. Hoş geldin dostum anladın sen onu geliyorum yani.

Dünyanın her köşesinde aradım ve sonra en yakınımda buldum sevdiğim kadını. Hoş geldin benim biriciğim, hayatıma renk verdin.

Seni bekleyen yüreğime mutluluk verdin, hep seni arayan gözlerime ışık oldun, ellerimi tutup her zaman yanımda olanım. Mutluluğum, huzurum her şeyim hoş geldin.

Karanlık dünyamı aydınlatan, buz tutmuş yüreğimi ısıtan, hayatıma her yönden anlam katan, bugünüm, yarınım her şeyim hayatıma hoş geldin adamım.

Hayatıma hoş geldin sevgilim. Bu zamana kadar neredeydin? Benim en değerli varlığım, her şeyim olacağını neden hiçbir zaman aklıma getiremedim. İyi ki çıktın karşıma.

Sen bana öyle bir zamanda geldin ki, aydınlıktan karanlığa gömülmüşken, aldığım nefesler biterken, ümitlerim yok olup giderken geldin. İyi ki geldin bir tanem.

Şarkılar bu kadar anlamlı değildi; sen olmadan önce, okuduğum yazdığım şiirlerin anlamı yoktu. Sen varsın ya şimdi her şey güzel, her şey anlamlı ve yerli yerinde. İyi ki geldin bir tanem.

Sanki tüm şiirler seni betimliyor, güzel olan ne varsa sana çıkıyor. Şafak sökerken güneş nasıl büyülüyorsa dünyayı, sen de dünyamı öyle büyüledin. Hoş geldin sevgilim.

Hoş geldin hayatıma. Ne iyi ettin de geldin. Sen gelmeden önce, çoraktı bu topraklar. Gelişin yağmurları getirdi yanında, güneşi bereketi getirdi. Ve yeşerdi ağaçlar açtı tüm güzelliğiyle çiçekler.

Hayata umutsuz gözlerle bakarken, geceleyen parlayan bir ay gibi doğdun hayatıma. Aşkı, sevgiyi getirdin kalbime, hiç kopmayacak bir bağla bağlandın beni kendine. Hoş geldin aşkım.

Hiç bu kadar mutlu olmamıştı yüreğim ve böylesine delice çarpmamıştı. Özlemişti ağlamıştı, geçmek bilmek günlere isyan etmişti. Ama senin gelişinle kışım bahara döndü, ağlayan gözlerim güler oldu. Hoş geldin bebeğim.

Neredeydin sen, ben her yerde seni ararken, içimde aşk ateşi yanarken, yalnızlığıma her gece bir şiir yazarken, hep seni düşlerken söyle sevdiğim sen neredeydin. Ama artık geldin ve ömrümün sonuna kadar benimsin.

Hayatıma hoş geldin adam; Hiç ummadığım anda, varlığını bile bilmediğim hisleri bana yaşattığın için çok şanslıyım. Unuttuğum ne varsa güzel yanlarıyla hatırlattığın, korktuğum ne varsa huzurunla kovduğun için. Bana beni tekrar buldurduğun için teşekkürler.

Ben sana hiç hoş geldin demedim sevgilim. Demeyeceğim de. Çünkü hoş geldinlerin hoşça kalları oluyor. İnsan hoşça kal demek istemediği birine “hoş geldin” diyebilir mi? Hem sen de zaten hiç gitmedin ki benden.

Hoş geldin sevgilim hoş geldin hayatıma umutlarıma umut verdin kalbime kalbini verdin. Ömrüme kalbime hoş geldin. Kalbime yeni bir heyecan yüreğime sevda hevesi verdin. Ellerini ellerime ver tut sıkıca bırakma. Her zaman bak sevgi dolu sen dolu gözlerime. Hoş geldin yüreğime kalbime hoş geldin sevgilim.

Sen benim hayatıma baştan aşağıya değiştirmeye, iki bedende bir hayatı paylaşmaya, her zaman hayal ettiğim hayatı yaşatmaya, umutsuz dünyamı yeniden umutlandırmaya, bana aşkı sevgiyi yaşatmaya geldin. İyi ki geldin hayatıma, Hoş geldin sevgilim, hoş geldin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ