İngilizce Yeni Yıl Mesajları

  • 29 Kasım 2019
  • 351 kez görüntülendi.
İngilizce Yeni Yıl Mesajları

Manşet: Don’t forget the past, learn from it. Happy New Year! Geçmişi unutma, ondan ders al. Mutlu yıllar.

Better years, all together, hand in hand happy new year! Daha iyi yıllara, hep birlikte, elele mutlu yıllar!

I wish a year of good health and plenty of money. Nice healthy happy years. Bir yıl sağlıklı ve bol para isterdim. Güzel sağlıklı mutlu yıllar.

REKLAM ALANI

Last year was crap, this year will be better. Happy new year!  Geçen yıl kötü bir yıldı. Bu yıl ise çok daha iyi olacak! Mutlu yıllar!

Such as sugar, honey, I wish you to spend a year beautiful dream good years. Şeker gibi tatlı, rüya gibi güzel bir yıl geçirmenizi diliyorum iyi yıllar.

Spread smiles among your near and dear ones. Happy new year! Yanındakilere ve sevdiklerine gülücükler saç. Mutlu yıllar!

Leave the digested behind, for there lies a feast ahead. Happy new year. Gelecekte zevk alacağın, keyifli günler için geçmişi geride bırak. Mutlu yıllar!

Be happy and spread happiness and good cheer to all throughout the year. Mutlu ol, mutluluğu yay ve yeni yıl boyunca neşeli ol!

The new year bring you joy and happiness Wishing you love the most sincere regards. Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle en içten sevgilerimle.

It’s time to forget the past and celebrate a new beginning. Happy new year. Eskiyi unutup yeni başlangıçları kutlamanın zamanı. Mutlu yıllar.

New dreams, new hopes, new experiences and new joys, wishing you Happy New Year. Yeni hayaller, yeni umutlar, yeni tecrübeler ve yeni sevinçler, mutlu yıllar dillerim.

Let’s celebrate this blissful, cheerful, colorful New year with a smile. Wish you Happy new year. Bu mutlu, neşeli, renkli yeni yılı bir gülücükle kutlayalım. Mutlu yıllar.

Happy new year to get us Happy new year you also get Health, success and happiness get. Yeni yıl bizlere kutlu olsun Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

May your health be good, your life peaceful and your days filled with lots of joy. Happy new year! Sağlığın iyi, hayatın huzurlu ve günlerin neşeyle dolu olsun. Mutlu yıllar!

Happy New Year to you and your family. May this year bring all the happiness and success in your life. Ailene ve sana mutlu yıllar diliyorum. Bu yeni yıl hayatına başarı ve mutluluk getirsin.

A new year is a chance to make new beginnings and letting go of old regrets. Happy new year. Yeni yıl yeni başlangıçlar yapmak ve eski pişmanlıkları unutmak için bir şanstır. Mutlu yıllar.

And finally here we go! 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-0! Happy new years! Wishing you 365 days of goog luck! İşte başlıyoruz! 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-0! Mutlu yıllar! 365 günün de sana bol şans getirmesini dilerim!

May this new year all your dreams turn into reality and all your efforts into great achievements. Yeni yılın tüm rüyalarını gerçeğe döndürmesi ve çabalarının büyük başarılara dönüşmesi dileklerimle.

Discover new joys, embark on new journeys and give more meaning to your life in 2019. Happy new year. Yeni sevinçler keşfet, yeni yolculuklara atıl ve 2019’da hayatına daha fazla anlam kat. Mutlu yıllar!

May you dream and achieve bigger feats, with every passing year. All the best for the new year. Hayal et ve daha büyük başarılara imza at, her geçen yılda. Her geçen yıl daha büyük başarılara.

In the new year, everything to be by your heart I wish, I wish to place all your expectations happy birthday. Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim mutlu yıllar.

İn 2019 to meet the ever imagine desperate and you shouldn stay with my wishes Good and healthy new year! 2019 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle İyi ve sağlıklı seneler!

Let’s welcome the year which is fresh and new. Let’s cherish each moment it beholds, let’s celebrate this blissful new year. Happy new year! Bu yepyeni yıla ve getireceği her ana değer verelim ve bu keyifli zamanı kutlayalım. Mutlu yıllar!

May this new year all your dreams turn into reality and all your efforts into great achievements. Happy New Year! Bu yeni yılda bütün hayallerin gerçeğe bütün çabaların başarıya dönüşsün. Mutlu yıllar!

As I think about our friendship and how happy it has made me, I want to wish you happiness in the year to come. Happy New Year. Arkadaşlığımızı ve beni ne kadar mutlu ettiğini düşünürken, önümüzdeki yıl için sana mutluluk dilemek isterim. Mutlu yıllar.

Get a year by 2019, such that all the negativity of forget us Wishing you a year of requests will happen. 2019 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2018 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.

Leave behind you the old chapters that were filled with pages of worries and begin the New Year with happiness, cheer and smiles. Seni endişelendiren tüm sayfaları ve tüm kısımları geride bıraktığın ve mutluluk ve gülümsemeler ile başlayacağın yeni bir yıl dilerim.

Brotherhood was born, his love of combining, perhaps still, perhaps tired, still happy, still hopeful, still full of love for many years! Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Bank branches in the love of happiness, 2019 No to your account, 365 days more were admitted Wishing you a happy way to spend happy new year. Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2019 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle mutlu yıllar.

Today is the worst day ever do not laugh New Year’s filled full of the most sincere smile and a large paved with Merry Christmas Wishing you pass. En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar.

Happy New Year. Receive my simple gift of love wrapped with sincerity tied with care and sealed with blessings to keep you happy and safe all the lifelong. Happy new year! Mutlu yıllar! Seni hayat boyu mutlu ve güvende tutacak samimiyetle sarılı, iyi dilekler ile mühürlü bu küçük aşk ve muhabbet hediyemi kabul et. Mutlu yıllar!

Entering a new year I wish love and peace Wars, suffering and disasters, such as one year behind her husband passed away in hopes of keeping nice to years! Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla nice yıllara!

There are still a new year in our door By 2019 we will enter everything you want to happen these days wishing create your future more beautiful every new day the previous day, according to your requests and you get to be happy! Good years! Yine yeni bir yıl var kapımızda 2019 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

İn new year; life to keep, not to miss love, I wish at this time, multiplied by two to avoid falling And allocate time to perform them yourself happy new year! Yeni yılda; Hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine mutlu yıllar!

The source of life Love is a passion of love, passion a purpose, the objective is to share something with someone, to share friendship, if friendship is to always remember mind! In the new year and further consolidated our friendship be eternal wish me many more happy years! Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!

Pure white snow, what happened has happened get errors of the past covers Offers a new future and a new beginning to us New year to all of humanity and peace to our country, with the hope the new year bring happiness your congratulations Get everything by your heart! Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım Her şey gönlünüzce olsun!

2018 with our pain, our joy will stay behind 2019 more hope, more joy, more happiness you bring In the life of beautiful, happy tomorrow, real friendships always be with you New year to you and all the loved ones health, happiness, joy, success, abundance of money, I wish to bring love and peace happy new year! 2019 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak 2018 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim mutlu yıllar!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ