İnsan hayatında güzel sözler

  İnsan hayatında güzel sözler

  Günlük yaşantımızda insanlar birbirini daha iyi anlamak ve anlatmak adına sözler yazıp bir birilerine gerek sosyal medya gerekse internet ve mobil teknolojilerini kullanarak bu sözleri aralarında paylaşırlar. Kimi anlar, kimi anlamaz o bizi bağlamaz. Son zamanlarda şairlerin ve yazarlarında çoğalması nedeni ile her güne ve her konuya anlamlı sözler katarız. Bu manada insan hayatının her noktasında ihtiyaç duyulan bu sözler hayatımıza yön vererek bizlerin daha iyi düşünebilmesi için bu sözlere ihtiyaç duyarız. Özel günlerde örnek vermek gerekirse; Anneler günü sözleri, sevgililer günü sözleri, babalar günü sözleri ile sevdiklerimizin  hayatın da bu anlamlı sözler ile mutluluk katılabilir. Web sitemiz aracılığı ile hayatınızın her noktasında değinecek sözlere kolaylıkla ulaşabilir ve hatta
  sizlerde sitemiz aracılığı ile şiirlerinizi ve güzel sözlerinizi bizlere göndererek, başkalarının okumasını sağlayabilirsiniz. Web sitemizde bir çok alt yapıya sahip olumlu sözler yer almaktadır siz değerli ziyaretçilerimize alışılmışın dışında sözler paylaşarak farkındalık yaratmak bizlerinde asli görevleridir. Her geçen gün alt yapımızı daha güçlü bir hale getirmek için ve sizlere daha iyi hizmetler sunmak için gerek teknik ekibimizle gerekse editör ekibimizde günün her saatinde güzel sözler paylaşıyoruz. Sizlere örnek bir kaç adet sözler paylaşmak istedik.

  Öyle ekimli kasımlı değil, aralıksız sevin.

  Ay dünyaya tutulur, ben sana.

  Aşk değil, sevda lazım.

  Çok ayrılık içtim ben, kalbim güzel hani.

  Ne olursa olsun gelmesin. Onun gibi yırtığa benim gibi adamdan yama olmaz usta.

  Kahve yanlız içilir, çay biraz kalabalık isteyebilir, Sezen gece dinlenir sen her zaman sevilirsin.

  Yukarıda paylaşmış olduğumuz güzel sözler örnek olarak yazılmıştır. Daha kapsamlı sözlerimize ulaşmak için sağ menülerde bulunan arama kısmına, ilgili arama konunuzu yazarak ulaşabilirsiniz. Örnek ” Twitter ” yazdığınızda karşınıza twwitter sözleri gelecektir.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  17 − eight =