İnstagram İyi Geceler Mesajları

  • 29 Kasım 2019
  • 972 kez görüntülendi.
İnstagram İyi Geceler Mesajları

Manşet: Yeni doğacak güneşin yeni umutlar yarınlar getirmesi dileğiyle iyi geceler.

Keşke şu an sesini duyabilsem. İyi geceler

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

REKLAM ALANI

Kafam rahat etsin diyorsanız altına yastık koyun. İyi geceler.

Bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum iyi geceler aşkım.

Kalbi güzel insanların hepsine iyi geceler tatlı rüyalar dilerim.

Güzelliklerle dolu huzurlu keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

Sen uyurdun. Bilmezdin ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.

Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan. İyi geceler.

En güzel sabahlar en tatlı uykular senin olsun sabah görüşmek üzere iyi geceler…

Nerede olmak isterdin sorusuna gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin. İyi Geceler.

Yatsam uzun uzun ve kalkmasam ve sonra bir uyansam her şey yoluna girmiş olsa.

Gece olması sorun değil de yatar yatmaz sabah oluyor ya ona sinir oluyorum. Uzatmaları da yok.

Damağınızı ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran mutlu umutlu bereketli bir gece dilerim.

Sevgili uyku Ben bu satırları yazarken sen çok uzaktasın biliyorum ama seni seviyorum ne olur yuvana dön.

En güzel rüyaların senin olması meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle. Hayırlı geceler.

Sen görüp görebileceğim en güzel rüyasın bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. İyi geceler canım cananım.

Gülen gözlerinde batıp doğmayı senden öğrendim. İyi Geceler. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin.

Gökyüzüne bakarım geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim gül yüzlüm iyi geceler.

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Ak bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat kar beyaz tüylerinde umut gagasında iyi geceler öpücüğü yanağını uzat.

Birileri iyi geceler demediği için kötü giden geceler vardır ya işte onlar olmasın diye buraya bir iyi geceler bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın. İnsanlık ölmedi.

Yastığa başına koyduğunda bugün hiç kimsenin hakkını yemedim çok şükür diyebiliyorsan o gün senden zengini yoktur. İyi Geceler

Dostluğu sevgiyi ve geleceği. Hüznümüzü acımızı yalnızlığımızı paylaştığımız birlik ve beraberliğimizi kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz geceler dilerim.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Her zaman aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek tükenmek bilmeyen bir şey bu bu can bu bedenden çıkana bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler her şeyim!

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu  can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat kar beyaz tüylerinde umut gagasında iyi geceler öpücüğü yanağını uzat.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Rüyaların en iyisi görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden korkuyorum sensizlikten gecelerden. İyi geceler aşkım.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek tükenmek bilmeyen bir şey bu bu can bu bedenden çıkana bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden korkuyorum sensizlikten gecelerden. İyi geceler aşkım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ