İyi Geceler Sevgilim Sözleri

  • 29 Kasım 2019
  • 294 kez görüntülendi.
İyi Geceler Sevgilim Sözleri

Manşet: Gün bitiyor, sen başlıyorsun. İyi geceler sevgilim.

İyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere.

İyi geceler dileme, iyi geceler ol bana yeter sevgilim.

REKLAM ALANI

Gün bitiyor, sen başlıyorsun. İyi geceler sevgilim.

İyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissettiği canım sevgilim.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör sevgilim tatlı uykular.

Geceme ışık ol, rüyalarımın ateşi ol, sadece benim ol sevgilim iyi geceler.

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin sevgilim iyi geceler dilerim.

İyi geceler sevgilim. Rüyalarda buluşuruz sevdiğimiz şarkıyla kavuşuruz sevgilim.

Bir geceyi değil, bütün geceleri sana armağan ediyorum. İyi geceler sevgilim.

Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece. İyi geceler sevgilim.

Dolunaylı gecelerde dışarı çıkma sevgilim, ay kıskançlıktan ikiye bölünmesin.

Nerdesin, nasılsın, neler yapıyorsun bilmiyorum ama ara sıra seni rüyamda görüyorum.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin iyi geceler sevgilim.

Her gece gecenin ıssızlığına değil, sensiz geçen geceye sarılıp uyuyorum. İyi geceler sevgilim.

Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun. İyi geceler sevgilim.

Sana ait gecelerim vardır. Sabahım olmuş, olmamış, pek umursamadığım. İyi geceler sevgilim.

Bilmiyorsun ama ben her uyuduğumda ruhum hep senin yanına geliyor. İyi geceler sevgilim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum. Her şeyim sonsuza kadar benimle ol. İyi geceler sevgilim.

Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun. İyi geceler, mutlu yarınlar sevgilim.

Dünüm geri de kaldı ve bugünümde geceye karışıp gidecek. Yarınlarda hep seninle olmak dileği ile, iyi geceler biricik sevgilim.

İyi geceler küçük cadım tatlı rüyalar seni çok seviyorum canım sevgilim rüyanda beni görmen dileğiyle.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana, ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla rüyalarında aşk seli olup akşam üstüne. İyi geceler sevgilim.

Geceleri aya bakarak uyurum çünkü senin güzel yüzünü ben ancak orada görüyorum. İyi geceler sevgilim.

Hamdolsun bizi öldükten sonra yeniden dirilten Allah’a, dönüş ancak onadır. Arkadaşlar bu sabah duasıdır her sabah okurum ve size de tavsiye ederim.

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana.

Canım bebeğim, seni ne kadar çok sevdiğimi ve istediğimi biliyorsun. Bunlara nazaran erkenden uyuyalım ve çabuk kavuşalım. İyi geceler canım sevgilim.

Bir damla mutluluk sarar içimi, kıpırdar ve yanar kor ateşlerde. Seni her zamankinden daha çok seviyorum bu gece, iyi geceler bir tanem.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

Canım papatyam, ömrümün baharı, sultanım ve her şeyim. Seni bu gecede haddimden fazla seveceğimden şüphen dahi olmasın. İyi geceler sevgilim.

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne ne kadar da güzelsin öyle, her halinle düşüncelerimdeki tek güzele iyi akşamlar.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

Özlemim sana sevdiğim sensiz rüyalarımdan artık bıktım umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur iyi geceler biriciğim seni çok seviyorum.

Aşkım ve gururum, canımın ta içi. Bu gece de sensiz ve sessiz geçmekte. Yarınlarda birlikte olmak dileği ile seni canımdan çok seviyorum iyi geceler sevgilim.

Bu gece yastığa kafanı koyduğunda umduğun tüm düşlerin gerçek olsun bir tanem. Benli yarınlara uyanman dileği ile iyi geceler papatyam.

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum, iyi geceler aşkımNerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin. İyi Geceler sevgilim.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla, yavaş yavaş rüyalarında aşk seli olup akşamüstüne sen rahat uyu bir tanem, iyi geceler sevgilim.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana, kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat mucuk.

Şimdi yat uyu, kovdum hayaletleri yatağından uyu koydum güzel düşleri başucuna uyu söktüm geceden karanlığı, çaktım yerine yıldızları sen yeter ki, sen yeter ki rahat uyu sevgilim.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum.

Minik kuşum üşürsün şimdi sen, yorganını da atıyormuşsun zaten üstünden. Sana bir kucak dolusu sarılma gönderiyorum tut ellerinden ve sarıl ört üstünü. Seni çok seviyorum bir tanem, iyi geceler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ