Kapak Sözler hayatımızın her noktasında.

  Kapak Sözler hayatımızın her noktasında.

  Güzel söz yazmak zor zanaattir ve çoğu şair ve yazarın temel hedefi şiir ve anlamlı sözler yazmaktır. Yaratıcı şairlik ve yazarlık kursların da en büyük talebi şiir ve roman yazarlığı rekabet görür. Kişi ve kişiler, gazeteciler, blog ve site yazarları, senaristler, çocuk kitabı yazarlarının aklınıza gelecek tüm yazarların hepsi, tüm zorluklara rağmen şiir, roman ve güzel sözler yazmak ister. Bazı şairler ve öykü yazarları bu cazip çağrıya aldırış etmez.
  Sadece kapak sözler üzerine değil güzel sözler üzerine de konuya yön verebiliriz. Sizlere yazımıza devam etmen önce bir kaç karışık sözler yayınlamak isteriz.

  Özledim gel dese hiç düşünmez giderim dersin. Ama gerçekler acıdır ne o gel diyebilir, ne de siz gidebilirsiniz.

  Eskiden insanlar için fedakarlık yapmanın enayilik olduğunu sanırdım. Artık eminim.

  Sarıldığında gözlerini kapatmana sebep oluyorsa eğer, daha sıkı sarıl.

  Olmasa da olurmuş sadece geç anladık.

  En çok inandıklarımızdı bizi yanıltan.

  Tabii ki kendimi seveceğim o işi size bırakacak kadar güvenmiyorum.

  Dönem ve karakterler üzerine kafamızı yormaya başlamadan bu soruya ister tek bir kelimeyle ister kısa bir sözle net bir yanıt verebilmelisiniz. En güzel sözler içinde bir sürü malzeme bulmak günlük yaşantımızın içerisinde yer almaktadır. Örnek vermek gerekirse bu konuyu şöyle ele alalım kapak sözler, kimi zaman bir arkadaşımızla tartışırız veya sevgilimizle tartışırız onun sözlerine üstün gelmek için, bir kapak yapmak yapmak isteriz. Bu anlamda hemen bir kapak söz veya kapak sözler düşünmeye başlarız. Ve aklımıza gelen laf koyucu bir cümleyi bir araya getirdiğimizde karşı tarafa sözlü veya yazılı bir şekilde ilettiğimiz zaman duygusal anlamda kendimizi rahatlamış hissederiz.

  Sonuç olarak; Elde kalan tek şey hayallerimiz.

  Dilleriyle insanları kıranları, ibadetleri temizleyemez.

  Bir türlü gelmek bilmeyen güzel günlere de kırgınım açıkçası.

  Birilerinin göz yaşları üzerine kurulan her mutluluk; Günü geldiğin de, en dayanılmaz acılarla intikamını alır.

  Zamanında önem verdiğim insanların kendini küçültülmüşünü görmek muazzam bir rahatlık. Unutmak için hiçbir şey yapmama gerek kalmıyor.

  Hayatımda insanları ve yaptıklarını çok ciddiye alıp üzerine düşündüğüm,beni aşırı yıpratan bir dönem vardı,şimdi teker teker insan ayıklıyorum. Neyi neden yaptığını sormadan bildiğim iyi niyetine inandığım insanlar dışında kimseyi hayatımda tutmuyorum.

  Satır aralarında yazdığımız bu sözleri Fatoş arkadaşımızın Twitter hesabından kopyalayarak aldık. Ve çok merak ettik hangi duyguyu yaşayarak bu sözleri yazmış. Hemn güzel sözler hemde kapak sözler’e yer vermiş sizlerinde okuduğu gibi, işte bu nedenle yazılan çizilen her cümle ve söz bir duyguya sahiptir.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  2 × one =