Kapak Sözler Nelerdir?

  Kapak Sözler Nelerdir?

  Kapak sözler, günlük hayatımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz; birine özellikle çok kızmış olduğumuz durumlarda duygu ve düşüncelerimizi ifade eden sözlerin genel adıdır. Burada amaç alaylı bir dille eleştirilecek kişiyi yermek ve mevzu bahis konu ile ilgili kendisine gönderme yapmaktır. Bugün sosyal mecralarda pek çok kişinin kapak sözler kullandığını ve profillerinde bu sözlere yer verdiğini söylesek hiç de yanlış olmaz. En yeni kapak sözler ve içinizi ısıtacak sözler konusunda yardım almak ve en güncel sözlere ulaşmak isterseniz, kapak sözler başlığı adı altında onlarca sözü kullanıcıları ile buluşturan internet sitemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Kapak sözler, gittiği yeri titreten sözler olarak yorumlanabilir. Belirli dönemlerde canınız sıkılmış ve bu durumlarda ne yapacağını bilemez bir duruma düşmüş olabilirsiniz. Yaşadığınız acılar sizi çok üzebilir ve böyle durumlarda kendinizi ifade etmek için hangi cümleleri seçmeniz gerektiğini bilemezsiniz. Bu konuda yardım almak istiyorsanız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız en güzel kapak sözleri siz değerli kullanıcıları için sunan sitemizi takip edip bol bol söz bulma fırsatı elde edebilirsiniz. Şimdi sizin için yararlanabileceğiniz birtakım sözlere yer verelim. Bu sözleri sosyal medya hesaplarınızda ya da Whatsapp gibi alanlarda kullanabilir, beğendiğiniz sözler ile ilgili yorum bırakabilirsiniz.

  Ruhunuz öyle yalancı, öyle kötü ki kalbiniz, sizin tek renginiz siyah olabilir. Başka bir renk yakışmaz size.

  İnsanları üzerken bu kadar memnun oluyorsunuz, yazıklar olsun dilemiyorum. Helal olsun diyorum. Size değil elbette, ilahi adalete inancım tam. Size döne dolaşa belayı getirecek olana helal olsun.

  Sözleriniz yalan karakteriniz dolan. Bir siz misiniz çakal olan?

  Bir zamanlar benim için dua sebebiydin, şimdi şükür sebebisin. Varlığına değil yokluğuna şükrediyorum 😉

  Hayat size pek çok şey getirir, kötü ve salak eski sevgililer de dünyanın ne kadar güzel olduğunu anlamanız içindir.

  İnternette sosyal mecralarda paylaşabileceğiniz ve yaşadığınız durumu çok iyi ifade eden birçok söz bulabilirsiniz. Bu sözler genelde kapak sözler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra bu sözleri kendiniz de yazmayı deneyebilir ve sizi üzen her kim varsa onlara okkalı ve imalı laflar gönderebilirsiniz. Pek çok kişinin bildiği gibi, artık zaman soğuk savaş dönemidir. İnsanlar artık birbirlerini kılıç ve kalkanlar ile vurmak yerine dilleri ile vurmayı tercih ediyorlar. Siz de birbirinden güzel ve en can alıcı kapak sözler ile onlar için en uygun sözleri tercih edebilir, bunları kendi platformlarınıza yükleyebilirsiniz.

  Sen benimleyken çok mutluydum, bana rüyalarımı yaşatıyordun, bana o kadar iyi geldin ve o kadar şey öğrettin ki şimdi yoksun. Ben daha mutluyum 😉

  Arkamdan ‘Asla bensiz yapamaz, döne dolana iki güne beni arar demişsin’, yaz bunu bir kenara; peşimde kuyruk olduğunda hatırlatacağım sana bunları, o zaman göreceğiniz er gücü mü, dişi sözü mü

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  thirteen + sixteen =