Karşı cinse sözler

  Karşı cinse sözler

  Her insanın ilgi duyguduğu karşı bir cins vardır, ve yeri geldiğinde hislerini ve onlara karşı olan duygularını sevgiliye güzel sözler yazarak belirtmek ister.
  Kimi insan hazır sözler kullanır, bazı insanlar duyguları ile haraket ederek kendi gönlünün sesini dinleyerek ona özgün söz yazmayı tercih ederler.
  İnsan arasında ki bağlar ne kadar kuvvetli olursa yazılan güzel söz anlam kazanır, ama sevgiliniz ile aranızda ki sevgi bağı güçlü değil ise ne kadar yazarsanız yazın, yazmış olduğunuz söz hiç bir karşılık ve anlam bulmaz. Bu anlamda sozdenet olarak karşı cins ile aranızda ki bağı güçlendirmek için alışılmışın dışında sözler
  paylaşarak sizlere katkı sağlamak için web sitemizi oluşturduk. Sitemizde ki arama kısmına ne yazarsanız yazın karşınıza konuyla ilgili sözler çıkacaktır.
  Hayatınız ile ilgili sözler, işiniz ile ilgili sözler, sevgiliniz ile alakalı sözler vb. Bir çok söze ulaşabilirsiniz. Sizler için sayfamızın alt menüsüne ekli olan “Şiir ekle” kategorimizde sizlerde bize güzel sözler veya şiirler gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz sözleri veya şiirleri paylaşarak daha çok kişiye ulaştırmanıza olanak sağlıyoruz ve bu hizmetimiz karşılığında sizlerden hiç bir ücret talep etmiyoruz. Başka şairlerin yazmış olduğu şiirlerini paylaşırken lütfen kaynak ve şair adı belirtiniz. Kısaca makalemizi toparlamak gerekirse bu web sitesinde güzel sözler, dini sözler, anlamlı sözler sevgiliye güzel sözler ve bir çok alt kategoriye sahip sözlere ulaşabilir sevdiklerinizle karşılıksız ve reklamsız bir şekilde paylaşabilirsiniz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  nineteen − sixteen =