Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajları

  • 21 Eylül 2022
  • 183 kez görüntülendi.
Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajları Kısa, Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajları Duygusal, Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajları Anlamlı

Bu güzel sayfada sizler için kız kardeşe söylenecek en güzel doğum günü mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki kız kardeşe anlamlı doğum günü mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

KIZ KARDEŞE EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

REKLAM ALANI

Ey küçük melek! Seni baldan daha çok seviyorum iyi ki doğdun tatlım. Canım kardeşim mutu yıllar.

Seni seviyorum canım kardeşim nice nice yaşlara!

Bugün parti günü, çünkü senin günün! Tebrikler sevgili kardeşim!

Kalbimin yıldızı kız kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Neşe gününü ve hayatını ele geçirsin, kardeş! Doğum günün kutlu olsun!

Tebrikler kardeşim. Gününün, ayının, yılının, hayatının tadını çıkar!

Kız kardeşim, Tanrı’nın iyiliği ve merhameti hayatında sabit olsun. Doğum günün kutlu olsun!

Dünyanın en güzel kardeşi, doğum günün kutlu olsun. İyi ki kardeşimsin, nice yıllara.

Ey küçük melek! Seni baldan daha çok seviyorum iyi ki doğdun tatlım. Canım kardeşim mutu yıllar.

Küçüklükten beri hep yanımdasın ve hep yanımda olacaksın kardeşim iyi ki doğdun. Nice yaşlara.

İlk dünyaya gelişinde kıskanmıştım seni, kavga ettik, didiştik ama bil ki hep sevildin. Mutlu yıllar canım kardeşim.

Hayatımda senin gibi harika bir kız kardeşe sahip olmak çok güzel. Doğum günün için tebrikler! Mutlu kal!

Sen hayatımdaki en önemli insanlardan birisin ve sensiz mutluluğum tamamlanmayacaktır. Mutlu yıllar kardeşim!

İyi ki doğdun canım kardeşim. Seni çok ama çok seven candan seven kardeşin doğum gününü kutluyor.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

Tebrikler küçük kardeş! Seni bu kadar çok sevdiğimi asla unutma, dünyadaki tüm yılları yaşamayı hak ediyorsun!

Sen benim hayatımda hatta hayallerimin de ötesinde sahip olduğum en iyi kız kardeşsin. Doğum günün kutlu olsun.

İlk dünyaya gelişinde kıskanmıştım seni, kavga ettik didiştik ama bil ki hep sevildin mutlu yıllar canım kardeşim.

Doğum gününde sana en güzel hediyeyi vermek isterdim ama seni sana nasıl verebilirim kardeşim! Nice mutlu yıllara.

Mutlu yıllar kardeşim. Senin yanında büyüdüğüm ve çok şey öğrendiğim için çok mutluyum. Seni seviyorum!

Pek çok insanın bir kız kardeşi vardır, ancak bir kız kardeşi ve arkadaşı olması birkaçının ayrıcalığıdır. Doğum günün kutlu olsun!

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

Tebrikler kardeşim. Gözlerindeki en yoğun ışıltıyı, dudaklarındaki en açık gülümsemeyi ve neşeyle atan kalbini hak ediyorsun.

Doğum gününün tadını çıkar güzel bacım! Ve her gün hayatın sana sunduğu tüm güzel şeylerden en iyi şekilde yararlan.

Küçük prenses senin kadar sevecen, mutlu, eğlenceli ve güzel bir kardeşim var, iyi ki var! Kutlu olsun doğum günün. Nice yaşlara.

Kardeşim doğum günün kutlu olsun, Eve gelirken 2 ekmekle yumurta al, ha bir de pasta al da kutlama yapalım ağız tadıyla.

Dünyadaki tüm övgüyü hak ediyorsun kardeşim. O gerçek, dürüst ve inanılmaz kadın olmaya devam et. Doğum günün kutlu olsun!

Kardeşlik sözlerde biten bir cümle değil kalpte atan bir sevgi çemberi olmalıdır. Seni seviyorum canım kardeşim nice nice yaşlara.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kardeşim.

Kimi kardeşin olarak görüyorsan ya ona benze ya da kardeşin gibi gördüğün insanı kendine benzet ki görenler sizden örnek alsın.

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama kardeşlik ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım kardeşim.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara kardeşim.

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin kardeşin olmak. Mutlu yıllar kardeşim.

Mutlu yıllar kardeşim! Sen benim arkadaşım ve yoldaşımsın ve seninle yaşamak Tanrı’nın bir armağanıdır. Seni seviyorum!

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun! Mutlu yıllar canım kardeşim.

Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Kardeşim mutlu yıllar.

Tebrikler küçük kardeş! Benim için ifade ettiğin her şey için sana tapıyorum ve hayranlık duyuyorum. Sana dünyadaki tüm mutlulukları dilerim. Tebrikler güzelim!

Sevgili kardeşim, gülümsediğinde ya da ağladığında için her zaman yanında olacağımı bilmeni istiyorum. Seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Mutlu yıllar canım kardeşim.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Canım kardeşim mutlu yıllar.

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. Canım kardeşim nice yıllara.

Pişt cadı, sana doğum gününde bir tane uçan süpürge alacaktım ama sende düzinesi vardır diye kalkışmadım iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Mutlu yıllar canım kardeşim.

Kardeşinle mücadele etme, onunla alay etme, ona verdiğinden sözden dönme. (hadis-i şerif) Sen benim canımsın kardeşlerin en güzelisin iyi ki doğdun canım.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllar canım kardeşim.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara canım kardeşim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ