Kıza Ayrılık Mesajları

  • 17 Eylül 2023
  • 17 kez görüntülendi.
Kıza Ayrılık Mesajları

Sayfa İçeriği: Kıza Ayrılık Mesajları Kısa, Sevdiğin Kıza Ayrılık Mesajları, Kıza Ayrılık Mesajları Uzun, Kıza Ayrılık Mesajları Damar, Kıza Ayrılık Mesajları Anlamlı

Bu güzel sayfada sizler için kıza en anlamlı ayrılık mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki kıza damar ayrılık mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

KIZ SEVGİLİYE AYRILIK MESAJLARI

REKLAM ALANI

Belki de adam gibi sevenlerin aldığı bir ödüldür, yalnızlık!

Mutlu ol ki, beni kaybettiğine değsin!

Senin unuttuğun şeyler benim her gece aklımda!

Kirletilmiş bir ilişkiyi, bir tek ayrılık temizler.

Oyun bitti! Sevildiğini gördün, şimdi unutulduğunu izle!

Hayallerim vardı, benim kurduğum, senin vurduğun.

Anlatılır, hatta ağlanır da. Ama gülünmez bir daha eskisi gibi.

Belki de adam gibi sevenlerin aldığı bir ödüldür, yalnızlık!

Galiba biz severek ayrıldık. Ben sevdim, o ayrıldı. Severek ayrılık!

Vazgeçilmez olan sen değilsin. Vazgeçmeyi bilmeyen benim!

Gidenin arkasından nokta koyacaksın ki gelenin ismi büyük harfle başlasın.

Giderek daha çok seviyorum seni demişti. O yüzden gitti demek ki.

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir.

Üzülme! En azından herkesle hayal kurmaman gerektiğini öğrendin!

Bu saatten sonra sende fırtına dahi kopsa paşam, bende yaprak bile oynamaz inan.

Elveda dercesine bakan gözlerine eyvallah dercesine çeker giderim be güzelim.

Biliyor musun be arkadaşım bazen merhaba diyemediklerimize hoşçakal diye fısıldarız.

Canımı acıtan ne biliyor musun “Ben senin mutluluğunu istiyorum” dedi ve aldı gitti.

Kalbim paramparça. Sana veda ederken gözlerim ağlıyor. Hayat sana veremediğim tüm mutlulukları yaşatsın!

Şimdi koskoca bir hayatın içinde yapayalnız bıraktın beni. Sahi, hiç mi sevmedin beni?

Kalbinde böyle özel bir yeri olan birine veda etmek zor. Ama geri dönüşün olmadığı yaşam noktasındayız!

Yalnız kalmak, bunun gibi toksik bir ilişkide kalmaktan daha iyidir. Bütün hislerimi senin için öldürdün. Güle güle!

Bir gün yüzünü unutabilirim. Adını bile hatırlayamayabilirim. Ama bizim anılarımızı asla zihnimde çıkaramayacağım.

Birbirimize ne kadar çabuk yabancı olduğumuz üzücü. sanki birbirimizi bir an bile sevmedik gibi görünüyor!

Zaman kırık kalbimi iyileştirebilir. Ama anılarını asla kafamdan silemez. Yollarımız bölünmüş ama sana olan sevgim aynı kalacak!

Makyajların kadar sahtesin. Umarım bir gün hak ettiğin kişiyi bulursun ve sonra aldatmanın nasıl bir his olduğunu anlarsın!

Gerçekten her zaman yaptığımız gibi birbirimize SMS yazabilseydik. Ama artık benim için aynı hislere sahip değilsin! Bu size son mesajım!

Umarım sana yaptığım tüm yanlışlar için beni affedebilirsin! Ben de sana karşı hiçbir şikayetim yok! sadece aşkımız işe yaramadı!

Bir gün elveda demek için sana aşık olmayı hiç düşünmemiştim. Ama olduğu gibi, bana bir seçenek vermedin. Güle güle ve iyi şanslar!

Bir süredir hayatımın bir parçası olduğun için teşekkürler. Belki hepsi senin için sahte, ama benim için gerçek olmayan bir rüyaydı!

Senin için her zaman önemli olan mutluluğundu. İçimde nasıl hissettiğimi asla bilemedin. Sonsuza dek böyle devam edemez. Güle güle!

Kendime saklayamadığım bir meleksin. Hepsi benim hatam çünkü her zaman kendine getirdiğin nimetleri görmezden geldim!

Sahte gülüşlerinizden ve sahte sözlerinizden bıktım. Artık gözyaşlarının bile sahte olduğunu biliyorum. Allah’a şükür çok geç değil. Güle güle!

Şu an gözyaşlarımı durduramıyorum. Hayatımda bu anı hiç düşünmemiştim. Keşke sana veda etmeden önce ölmüş olsaydım!

Kalbimde bir delik bırakıyorsun. O deliği sevgi ve güvenle doldurabileceğimi bilmiyorum. Tüm hayatımın bir yalan olduğunu hissediyorum!

Benim için yaptığın şeyler son nefesime kadar sana her zaman saygımı kazanacak. Senin için içimde sert veya intikam alacak bir his yok!

Hayatta beni gerçek bir kalple seven birine sahip olduğum için şanslıyım! Bana gerçek aşkın tadına baktırdığın için sana hep minnettar olacağım!

Sensiz yarını hiç düşünmemiştim. Ama bazen hayatın bizim için başka planları vardır. Seni suçlamıyorum ama kaderimi suçluyorum!

Birbirimizi ne kadar sevdiğimiz hakkında bin yalan söylemekten daha iyi veda etmek daha iyidir. Sonuçta, ikimiz de artık aşk olmadığımızı biliyoruz!

Bu andan itibaren bildiğin asla aynı kişi olmayacağım. Acının insanları tam anlamıyla olmayan bir kişiye nasıl dönüştürebileceğini biliyorum!

Benim için hayatımın en iyi armağanı oldun. Birisinin mutlaka bir gün kalbimi kazanacağını biliyorum, ama orada her zaman senin için özel bir yer olacak!

Beni asla yalnız bırakmayacağını söylemiştin. Bana birlikte yeni bir hayat vaat ettin. Ama şimdi her şeyin büyük bir yalan olduğunu anladım!

Beni terk ettiğin için değil, kalbimle yanlış bir erkeğe güvendiğim için kendimi ağlamaktan alamıyorum! Seni bu kadar sevdiğim için bir aptaldım!

Hayatında yüzlerce kız olabilir ama sana verdiğim gerçek aşkı asla bulamayacaksın! Seni asla lanetlemem, senin için en iyisini diliyorum!

Ölmekte olan ilişkimizi canlandırmak için elimden geleni yaptım. Ama hiç umrumda değil gibi görünüyor. Bu yüzden sana sonsuza kadar veda ediyorum!

Gerçek aşkını görmezden geldiğim için çok naif davrandım. O kadar kördüm ki kanayan kalbini göremedim. Şimdi seni kaybettiğim için çok pişmanım!

Bütün dünyayı senin için görmezden geldim. Ama daha iyi bir seçenek için beni görmezden geleceğini hiç düşünmemiştim. Duygularımla oynadığın için teşekkürler!

Beni terk ettiğine dair pişmanlık duymuyorum. Çünkü en azından senin için olan hislerimin her zaman gerçek olduğunu biliyorum! Bütün yol boyunca dürüstüm!

Her zaman gerçek aşk, güven ve sadakat hakkında konuşmaya devam ettin. Tüm bu zamanların ne kadar ironik olduğu, bu kelimelerin ne anlama geldiğini bile bilmiyordun!

En başından beri bana bu kadar zarar vereceğini bilseydim sana asla aşık olmazdım. Ama seni suçlamıyorum. Seninle olduğum tüm zaman boyunca kördüm!

Hiç ihanete uğramış gibi hissetmiyorum. Bunu kendime bir ders olarak görüyorum. Ve ders şu ki, asla yalancıya güvenme. Umarım bana yaptığın şeyi kimse senin için yapmaz!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ