Nişanlıya Doğum Günü Mesajları

  • 21 Eylül 2022
  • 206 kez görüntülendi.
Nişanlıya Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Nişanlıya Doğum Günü Mesajları Kısa, Nişanlıya Doğum Günü Mesajları Uzun, Nişanlıya En Güzel Doğum Günü Mesajları, Nişanlıya Doğum Günü Mesajları Erkek

Bu güzel sayfada sizler için nişanlıya söylenecek en güzel doğum günü mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki nişanlıya duygusal doğum günü mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

NİŞANLIYA EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

REKLAM ALANI

Herkesin bir zaafı vardır; benimki de sensin! Doğum günün kutlu olsun müstakbel eşim.

Doğum günün kutlu olsun hayatımın anlamı, mutluluğumun kaynağı. Nice mutlu yıllara.

Sen benim her şeyimsin, seni çok seviyorum iyi ki doğmuşsun, doğum günün kutlu olsun.

Herkesin bir zaafı vardır; benimki de sensin! Doğum günün kutlu olsun müstakbel eşim.

Sadece bugün değil, seninle geçen her gün çok değerli. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum.

İyi ki doğmuşsun sevdiğim, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni. Mutlu yılların olsun.

Hayatıma yön verenim, hayatıma ışık saçanım, mutlu olmamı sağlayan tek varlığım iyi ki doğmuşsun. Nice mutlu yıllara.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Biz seninle bir adım attık, inşallah bir ömür boyu birlikte yürüyeceğiz. Seninle çok mutlu olacağız bir tanem. İyi ki doğdun.

Biz seninle iki kişiyiz ama artık biz olacağız, tek hayatı birlikte yaşayacağız. Nişanlım, sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Umarım yeni yaşın o minicik kalbini en çılgın hayallerinin bile ötesinde bir mutlulukla doldurur. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Daha seninle çok doğum günleri kutlayacağız. Bu hayatı birlikte eskiteceğiz inşallah. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun aşkım.

Sen sahip olduğum en güzel hediyesin. Umarım senin için en güzel hediyeyi de ben verebilirim sevgilim. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Birlikte yepyeni bir hayata başladığımıza göre, teknik olarak bu senin ilk doğum günün olmalı! O halde 1. yaş günün kutlu olsun sevgilim!

Bana hayat arkadaşı olduğun, hayatımın bir parçası olduğu için çok mutluyum. Birlikte nice mutlu yıllara inşallah. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün sadece senin değil, benim de doğum günüm. Çünkü sen benim diğer yarımsın ve hep öyle kalacaksın. İyi ki doğduk bebeğim!

Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen ve gülmenin mutluluğun çok olduğu bir hayatı birlikte yaşamak dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Seni tanıdığım gün benim en güzel günüm, seni sevdiğim gün benim en mutlu günüm. Hayatım hayatıma hoş geldin doğum günün kutlu olsun.

Babamın yansımasını gördüğüm adamın doğum günü kutlu olsun. Tek bir bakışla kalbimi çaldığın günden beri, en güzel dileklerim hep seninle sevgilim. İyi ki doğdun!

Seni bana veren Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Senin olduğun her yerde olmak bana mutluluk veriyor. Sevdiğim, kadınım doğum günün kutlu olsun.

Sana hediye olarak en çok sevdiğimi vermek istiyorum ama seni sana nasıl vereceğim ki. Bu hayatta her şeyden, herkeslerden önemlisin. Doğum günün kutlu olsun Nazlım.

Canım sevgilim doğum günün kutlu olsun. Bundan sonra kutlayacağın doğum gününde nişanlın değil, kocan olacağım. Seni çok seviyorum nice mutlu yıllara.

Seni buldum ve sonunda doğru insanı bulmayı bıraktım. Şimdi ise sırada daha büyük bir görevim var; senin için doğru insan olmak. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun!

Bugün senin en özel günün, benim ise en mutlu günüm. Çünkü senin doğum günün benim ise sevdiğimin mutlu olduğu gün. Seni çok seviyorum Aşkım. Mutlu yıllara.

Bu bensiz kutladığın son doğum günün olacak, bundan sonra her doğum gününde yanında olacağım, gözlerine bakıp, boynuna sarılacağım. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Hayatımda olan tüm kötü şeyler için minnettarım… Çünkü tüm deneyimlerim bana doğru insanı, seni tanımayı öğretti! Seni çok seviyorum aşkım, doğum günün kutlu olsun!

Seninle koşacağız mutluluğa doru, seninle güleceğiz, seninle eğleneceğiz. Her zaman hayatın tam merkezinde olacağız. Sen ve ben biz olacağız. Nişanlım doğum günün kutlu olsun.

Bugün semaya ellerini açıp yaptığın tüm duaların kabul olsun. Sevdiklerin her zaman yanında, umutların yüreğinde dursun. Canım nişanlım doğum günün kutlu olsun.

Küçüklüğümden beri tek istediğim, hayatımı beni olduğum gibi sevecek bir adamla geçirmekti. Şimdi sadece o kişi olduğun için bile sana binlerce kez teşekkürler! İyi ki doğdun yakışıklım!

Doğum günü dileğin varsa üzülürüm. Benim gibi güzel ve güzel bir nişanlıya sahip olduktan sonra, daha ne isteyebilirsin ki? Seni çok seviyorum hayatım, doğum günün kutlu olsun!

Varlığı bana mutluluk veren harika bir adama çok mutlu olacağı yeni bir yaş diliyorum! Hayat sana her zaman senin bana davrandığın kadar harika davransın sevgilim. Doğum günün kutlu olsun!

Yeni yaşında bende olacağım inşallah, nişanlılığımız sona erecek ve eninle mutlu bir yuva kuracağız. Seni sevmek, seninle yaşamak, seninle birlikte olmak çok güzel. Yeni yaşın kutlu olsun.

Seninle tanışana kadar asla bilmediğim iki şey vardı. Biri bu kadar sevmek, diğeri ise bu kadar sevilmek. Hayatımda olduğun kişi olduğun için teşekkür ederim… Doğum günün kutlu olsun ruh eşim.

Birbirimizi gördük sevdik, nişanlandık, Allah nasip ederse de evleneceğiz. Ve biz bir tanem dünyanın en mutlu çiftlerinden biri olacağız. Canımdan çok sevdiğim nişanlım doğum günün kutlu olsun.

Diz çöküp benimle evlenmek istediğin gün, beni dünyanın en mutlu kadını yaptın. Şimdi sen bana söyle doğum günü çocuğu, seni dünyanın en mutlu adamı yapmak için ne yapabilirim? Doğum günün kutlu olsun!

Kısa bir süre sonra hayatlarımızı birleştirecek ve evleneceğiz. Doğum gününde yatağına kahvaltı getirip seni bir prenses gibi hissettireceğim ama şimdilik bu mesajla idare etmelisin sevgilim! İyi ki doğdun!

Mükemmel bir hediye, sevimli bir tebrik kartı, bir parti. Doğum gününü kutlamak için hiçbir şey yeterli değil! Gerçekten hak ettiğin şey bir ömür boyu mutluluk ve ben de tam olarak bunu vereceğim. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün doğum günün ama kutlamalar hayatımızın geri kalanında da hiç durmadan devam edecek. Çünkü çok yakında seninle uzun bir maceraya atılacağız ve her yeni güne minnettar olacağız. İyi ki doğdun nişanlım.

Evlendiğimiz zaman imzalarımız bir kağıda işlenecek ama bu hiç önemli değil. Çünkü birbirimize verdiğimiz sözler sonsuza kadar kalbimizde mühürlenecek. Seni çok mutlu edeceğime söz veriyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Hayatta kelimelerle anlatamadığım bazı hisler var… Sana bakmanın sebepsiz yere beni gülümsetmesi ve sesini dinlemenin karnımdaki kelebekleri harekete geçirmesi gibi… Seni seviyorum bebeğim, doğum günün kutlu olsun.

Hayatıma getirdiğin mutluluk için tüm hayatımı sana adasam bile, sana yeterince teşekkür edemem. Seni seviyorum tatlım ve umarım bir gün senin bana kattığın mutluluğu ben de sana verebilirim. Harika bir doğum günü geçirmeni diliyorum, iyi ki doğdun!

Bebeğim, bugün senin için olduğu kadar benim için de özel. Çünkü yıllar önce bugün hayatımın aşkı gözlerini dünyaya açtı ve şimdi benim biricik nişanlım oldu. Beni dünyanın en mutlu insanı yaptığın için teşekkür ederim, doğum günün kutlu olsun!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ