Ölüm Yıldönümü Sözleri

  Ölüm Yıldönümü Sözleri

  Güzel güzel sayfamız da sizler için hazırladığımız en güzel ölüm yıldönümü sözlerini ve mesajlarını hazır hale getirdik. Her canlı bir gün ölümü tadacaktır. Sözü ile yola çıkarak bizden önceki nesil ve bizden sonra ki nesillerde ölümü tadacaktır. Hepimizin yakınları sevdikleri bu fani hayattan yok olup gidiyor birere birer geride kalanlara hüzün ve onları hatırlamak kalıyor, böylesine bir günde,  anlamlı ölüm yıldönümü sözlerini ve mesajlarını face twitter , facebook ve whatstapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşabilirsiniz..

  Bir yıl daha geçti sensiz koskocaman bir yıl daha onsuz.

  Ölümünün birinci yılında saygı minnet ve rahmetle anıyoruz.

  Merhumu ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

  Zaman öyle ya da böyle akıp gidiyor. Merhumu ölüm yıldönümünde rahmetle anıyorum.

  Canım sevgili eşim nurlar içinde yat. Ölümünün birinci yılında rahmetle anıyorum.

  Geçen yıl aramızdan ayrılan merhumu rahmetle anıyoruz. Mekanı cennet makamı ali olsun inşallah.

  Ölüm yıldönümünde dedemizin Allah’ım mekanını cennet eylesin. Dualarımızı kabul etsin.

  Cennetin ırmakları ruhuna işlesin toprağı bol olsun. Ölüm yıl dönümünü saygı ve rahmetle anıyorum huzur içinde yatsın.

  Ölenlerde ırk ve din ayrımı yapılmaz. Ölen insandır. Merhumu ölüm yıldönümünü saygıyla anıyorum.

  Ülkemizin eğitim davasına gönül veren sevgili üstadımızın aramızdan ayrılışının birinci yılında hasretle ve sevgiyle anıyoruz.

  Sevapları ile günahları ile bir ölüm yıl dönümüne daha ulaştık Allah taksiratlarını affetsin mekanı cennet olsun.

  Daha ne kadar özleyeceğim seni diye sordum ama cevap alamadım. Ben senin beni bırakıp gidişinin 1. Yılında seni çok özledim.

  Sensiz geçen sessiz geçen bir yıl seni her zaman özleyeceğiz. Yattığın yerde rahat uyu. Mekanın cennet olsun.

  Babamın ölüm yıldönümünü rahmet ve şad ile anıyorum babasızlık insanın belini büker öksüzlük her gece üzerine çöker. Keşkelerin etrafında.

  Cennetin ırmakları ruhuna işlesin toprağın bol huzur içinde yat ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum canım anneciğim.

  Acıyı kederi bıraktı bu dünyada dualarımızla cennet yüzü görmeyi nasip etsin herkese. Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

  Yüce Mevla’nın rahmetine kavuşmasının 1. Yılında kendisini saygı ve sevgiyle anıyoruz. Onun yolunda yürümeye devam edeceğiz.

  Yokluğunun birinci yılında hava hala senin bu hayattan göçüp gittiğin gibi soğuk ve acımasız yani senden sonra yaşamak daha da acı ve zor.

  Çaresizlik gözünü kapattığında sana bu kadar yakın olan birinin aslında bilmediğin ve çok uzak bir yerde olduğunu bilmektir.

  Canım anama seni çok özledim. Yokluğun çok acı seni her zaman seveceğim ve her zaman sevgiyle anmaya devam edeceğim. Nur içinde yat annem.

  Ölüm geldi aldı sevenlerimizi Allah’ın takdiri uygun gördü aldı ahirete dualarımız sevdiklerimizle Ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

  Evet canım sevdiğim yıl döndü geldi. Bugün senin aramızdan ayrılışının ilk yılı bizler hala seni arıyor seni çok özlüyoruz. Allah’ım mekanın cennet etsin.

  Demişlerdi ki ölenle ölünmez sende zamanla alışır hayatına dönersin bak bir yıl geçti ama ben hala senin yokluğuna alışamadım canım annem.

  Çaresizlik gözünü kapattığında sana bu kadar yakın olan birinin aslında bilmediğin ve çok uzak bir yerde olduğunu bilmektir. Canım sevgili eşim nurlar içinde yat.

  Topraktan geldik toprağa gideceğiz yaşadığımız hayatın hesabını toprakta vereceğiz acınızı yürekten paylaşıyor ölüm yıldönümünü saygı ve rahmetle anıyorum.

  Geçen sene tam bugünün sabahıydı. Bir yıl geçti taşıyorum aynı yarayı. Ve asla iyileşmeyeceğini bilerek kabuğu her kaldırdığımda ince bir kan damlıyor hala anne.

  Bu gün sensizlik günü bugün sessiz sessiz mezarının başında çığlık günü bugün aramızdan ayrılışının soğuk birinci yılı. Seni özlemle sevgiyle anıyoruz. Nur içinde yat.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  one × 3 =