Güzel Sözler, Sevgiliye Sözler, Aşk Sözleri

Özgün Karne Görüşleri

  • 29 Kasım 2019
  • 233 kez görüntülendi.
Özgün Karne Görüşleri

Bu dönem çok çalıştın ve bu çalışmanın karşılığını aldın. Başarılı çalışmalarının devamını dileyerek takdirlerimi sunuyorum.

Verilen görevleri tamamlaman, derslerine gösterdiğin ilgin, okumaya olan isteğin ikinci dönemde devam etmesi dileğiyle. İyi tatiller.

Örnek bir yaşam sergileyebilmek için bu yaştan örnek adımlar atmandan dolayı seni tebrik ediyorum ve seninle gurur duyuyorum.

REKLAM ALANI

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni çok mutlu ettin ve bunun karşılığını da dönem sonunda aldın. İyi ki senin gibi bir öğrencim var.

Bilgi, beceri, bilince nasıl sahip olacağını bildiğin ve kitap okumayı alışkanlık haline getirdiğin sürece en iyisini yapabilirsin. İyi tatiller.

Derslerinle, davranışlarınla ve duruşunla sınıfımızın örnek öğrencilerinden biri oldun ve bu başarıyı hak ettin. Senden daha iyilerini bekliyorum.

Bu kadar zorluk arasında ancak senin kadar harika bir öğrenci bu başarıyı gösterebilirdi. Seni tebrik ediyor, ailene de teşekkür ediyorum.

Dönem içinde göstermiş olduğun performanstan dolayı sana; çalışmalarına vermiş oldukları destekten dolayı da ailene teşekkür ediyorum. İyi tatiller.

Davranışlarınla, karakterinle ve derslerdeki duruşunla ne kadar örnek bir öğrenci olduğunu gösterdin. Seni kutluyorum, ailene de teşekkür ediyorum.

Güler yüzün ve neşeli tavırların hepimizi sarıp kucakladı. Bu neşen ve başarının tüm hayatın boyunca seninle birlikte olmasını diliyorum. İyi ki senin gibi bir öğrencim var.

Allah her öğretmene senin gibi mükemmel bir öğrenci nasip etsin. Teşekkürler Sema Nur. Bana senin gibi birkaç öğrenci daha versinler bu okulu yerinden oynatırım.

Okulda zaman zaman zorluklarla karşılaşabiliriz fakat zorlukları ancak çalışarak aşabiliriz. Biraz daha gayret etmeni istiyorum. Ailene desteğinden dolayı teşekkür eder, iyi tatiller dilerim.

Sorumlu ve güzel bir aileye, çok çalışkan ve sorumluluk sahibi olduğun için bu güzel karneyi hak ettin. Seni tebrik ederim. Bu başarın umarım ikinci dönem devam eder. İyi tatiller.

Ders içinde ve ders dışındaki örnek davranışlarınla beni çok mutlu ettin. Bunu derslerdeki başarına yansıtmış olman da ayrıca gurur verici. Seni tebrik ediyor, ailene de teşekkür ediyorum.

Başarılı, çalışkan ve en önemlisi ahlaklı ve terbiyeli bir öğrencisin. Ömür boyu hep başarılı olman dileğiyle. Senin gibi bir öğrenci yetiştirdikleri için ailene teşekkür ediyorum.

Başarılı olmak ve bir yerlere gelmek için çaba sarf ediyorsun. Çalışmalarını planlayarak arttırırsan ve düzenli okuma yaparsan yorum gücünü geliştirip daha başarılı olabilirsin. İyi tatiller.

Davranışlarıyla arkadaşlarına örnek olan öğrencimiz okuma, yorumlama, konuşma gibi alanlarda da başarılı bir öğrenci. Kendisini ve ailesini tebrik ediyorum.

Yıllarca solmayan Kenya gülleri gibi dönem boyunca başarıların hiç solmadı. Artık dinlenme vakti. Daha başarılı olacağını düşündüğüm ortaokul dönemine iyice dinlenmiş ve başarmaya daha çok motive olarak gelmeni istiyorum.

Hedefine ulaşmak için istemenin gayretine kavuşman gerekiyor. Biraz daha bu gayreti arttırıp kendine daha yüksek hedefler koyarak bu işe başlayabilirsin. Şunu sakın unutma. Hedef koymak başarmanın yarısıdır.

Belki çok yorulduğun senenin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk tebrik eden ben olmak istedim. İyice dinlen ve ortaokulda da başarılı ol. Kendine güven ve her zaman ben bunu başarabilirim de. Seni seven bir aileye ve öğretmene sahipsin.

İsteyince başarabildiğini gördün. Her koşulda sana destek olan bir aileye sahipsin. Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum.

Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma kararlılığıyla ortaokula başla. Bunu bir düşün. Sana her zaman destek olan güzel bir aileye sahipsin. Neden daha iyisi olmasın.

Ailene senin gibi bir evlat yetiştirdikleri için çok teşekkür ediyorum. Allah her öğretmene senin gibi bir öğrenci nasip etsin. Teşekkürler Yusuf. Bana senin gibi birkaç öğrenci daha versinler, bu okulu yerinden oynatırım.

Bir geçen sekiz aya bir de karne notlarına baktığımızda durumunun iyi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat önünde daha çok çalışman gereken ortaokul süreci var. Daha başarılı olmak senin elinde. Senden bunu bekliyorum. Azminden dolayı seni ve ilgisinden dolayı aileni tebrik ederim.

Belki çok yorulduğun dönemin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk tebrik eden ben olmak istedim. İyice dinlen, ikinci dönem daha iyisini bekliyorum senden. Seni tebrik ediyor, ailene de teşekkür ediyorum.

Karnendeki iyi notlara baktıkça, ne denli daha başarılı olabileceğini görüyorum. Başarılarının devamı için daha çok gayretli olman disiplinli bir şekilde çalışman gerekmektedir. Kitap okumanın yanı sıra sık sık test çözerek bildiğin konuları pekiştirmeli farklı soru tiplerini de deneyimlemelisin. Seni seven bir aileye ve öğretmene sahipsin. Çok daha başarılı olabilirsin fakat ilk önce bunu senin istemen gerekiyor.

Kendini geliştirmek için kitaplar, dergiler ve gazeteler oku, okuduklarından elde ettiğin bilgi ve becerileri sana fayda sağlayacak şekilde, nasıl uygulayabileceğini düşün, günlük yaşantında uygula, uygulamaya başladığın bir işi sonuç alıncaya kadar bıkmadan takip et, yarıda bırakma. Desteklerinden dolayı aileni, başarılarından dolayı seni tebrik ederim.

Derslerinle ve notlarınla her zaman beni onurlandırdın. Başarılarını okumaya da yansıtarak okuma ve yorumlama konusunda da iyi bir öğrenci olmanı diliyorum. Unutma ki en kolay Matematik sorusu bile Türkçe yazılmaktadır. Anlayamadığımız sorular, dikkatimizden kaçan cevaplar bize sorun teşkil ederler. Çok daha başarılı olacağını biliyorum ama daha çok başarı daha çok çalışmayı gerektirir. Seni seven bir öğretmene ve aileye sahipsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

mersin escort