Psikolojiye bağlı güzel sözler

  Psikolojiye bağlı güzel sözler

  Güzel sözler çalışmasın da, genel anlamda insanın duygusu ile ilgili paralel olarak beyinin taranması ve bu tarama sonucun da anlık psikolojiye bağlı düşüncelerin yoğunlaşmasın dan
  ortaya çıkan bir takım sözler vardır. Örnek vermek gerekse şu anda duygusal anlamda çok sevdiğiniz kız veya erkek arkadaşınız var. Beyinde duygusal bir yoğunlaşma olduğundan dolayı
  Aşk sözleri, sevgiliye sözler veya sevgiliye güzel sözler vb sözler gelir aklımıza anlık psikoloji ile bu sözleri defterimize veya beynimize not alırız. Bir çok kişinin bu  alana yönelik bilgi verileri bulunan web site sayfaları, yine alana yönelik bilgisayar mobil yazılımlarının bulunduğu web site sayfalarını tanıtmak, çevreye duyurmak amaçlı tasarlanmıştır.
  Google, bu gün bu bilgiye en kolay yoldan ulaşan vazgeçilmez arama araçlarından biridir.
  Bir sayfalık kapak sözler metnini bir dilden bir dile çeviren bu arama motoru sayesinde insanlar istediği en güzel sözlere dakikada ulaşabiliyor ve ihtiyacını anlık karşılıyor.
  Şimdi sizler ile paylaşacağımız sözler internet sayfalarından alınan örnekler sonucu oluşturulmuştur.

  Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

  Sen Allah’a dilenen bir dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin…

  Hadi gel tut ellerimi. Benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

  Geceyi sana yazdım güneşi sana, alev alev yanıyor içimdeki sevda, yetmiyor söndürmeye denizler, ebedi aşk için hazır bu can adanmaya.

  Karanlıkta ışıksız kalırsan eğer beni düşün, o zaman ne karanlık korkutur seni ne de zalim soğuk üşütür. Sevginin sıcak elleri ellerindedir.

  Sana ne demeliyim? Hayatım desem hayat kısa, güneşim desem güneş batıyor, çiçeği desem o da soluyor. Sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor.

  Pazar gününden cuma gününe geçebileceğimiz bir tünel kazıyorum köşeyi dönmem an meselesi.

  Hocam Ankara’nın bağları kovalent bağ mı yoksa iyonik bağ mı?

  Sınavda kopya vermemek için Nazi kampında evladına sarılır gibi sınav kâğıdına sarılan mal arkadaşım, seni de unutmadım.

  Ne kadar çok param olursa olsun sinyal sesinden sonra mesaj bırakmaya cesaret edemiyorum.

  Şeytanlı filmlerden anladığım kadarıyla, eve şeytan girmesi için evin dubleks olması gerekiyor. İçim rahat, çayımı yudumluyorum.

  Aşk karsındakini bulunmaz hint kumaşı sanmanla sersemin teki olduğunu anlaman arasında gecen zamandır.

  Erkekler belediye otobüsü gibidir. Birini kaçırırsan beş dakika sonra oburu gelir.

  Aşkım seni seviyorum! Ama parayı daha çok… Lakin paranın ne önemi var, mühim olan miktarı!

  Aklına hiç gelir miydi, hiç aklıma gelmeyeceğin.

  Bir zamanlar senin çirkinliklerin de güzeldi; şimdi güzelliklerin bile çirkin.

  Her dost dosdoğru dost olmuyor.

  Ayrılıktan sonra, kalbini bir müddet ilişkiye kapatmak; yalnızlığı değil, asilliği gösterir.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  nine + 1 =