Regaip kandili mesajları

  Regaip kandili mesajları

  Regaip kandili mesajlarına sayfamızdan sürekli ulaşabilirsiniz. Sayfamız devamlı bir şekilde güncellenmektedir. Sizlerde bizlere regaip kandili hakkında kısa sözler ve kısa mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Sozde.net sayfamızda diğer dini sözlere göz atabilirsiniz.

  Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız kandil gecesi kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

  Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabb’in yüce katına iletilmesini vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

  Yüreklerde kim bilir ne acılar, ne umutlar ve ne kırgın hayaller var. Rabb’im hiçbirinizin umutlarını soldurmasın. Amin. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

  Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

  Hiçbir kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez. Rabbim hayalini bile kuramadığınız mutluluklara ulaştırsın. Gönlünüzde olanı hakkınızda hayırlı. Hayırlı olanı da gönlünüze razı eylesin. Avuç içlerinde sakladığınız bütün dualarınız kabul olsun Regaib kandilimiz mübarek olsun.

  Kardeşliğin daimi olduğu sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  1 × 5 =