Sevgiliye Anneler Günü Mesajları

  • 04 Kasım 2022
  • 102 kez görüntülendi.
Sevgiliye Anneler Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Sevgiliye Anneler Günü Mesajları Kısa, Sevgiliye Anneler Günü Mesajları Uzun, Sevgiliye Anneler Günü Mesajları Tumblr, Sevgiliye Anneler Günü Kutlama Mesajları

Bu güzel sayfada sizler için sevgiliye anneler günü kutlama mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki sevgiliye en güzel anneler günü mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

SEVGİLİYE DUYGUSAL ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

REKLAM ALANI

Yüreğimi ve buselerimi sevginin pembe zarfına koydum ve sana bıraktım. Anneler günün kutlu olsun.

Yaşam pınarım, ciğerimin köşesi sevgilim. Anneler günün kutlu olsun.

Sen en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. Melek yüzlüm günün kutlu olsun.

Sen bana Allah’ın emanetisin. Seni sevmek aşktır bana. Nice anneler günlerine.

Herkese her şeye karşı hep beni tutan, beni koruyan annem, anneler günün kutlu olsun.

Bana dünyanın en güzel hediyesini veren canım sevgilim anneler gününü kutlarım.

Dünya’nın en tatlı kadınına, güzel sevgilime anneler gününde saygı, sevgi ve en güzel dileklerimle.

İleride dünyanın en güzel annesi olacaksın hayatım. Şimdiden anneler günün kutlu olsun.

Sana süslü laflar yerine yüreğimden bir mesaj gönderiyorum. Anneler günün kutlu olsun canım.

Yar, bütün şiirlerime sebep ettim seni, hakkını helal et! Anneler günün kutlu olsun canım.

Yüreğimi ve buselerimi sevginin pembe zarfına koydum ve sana bıraktım. Anneler günün kutlu olsun.

Sen harika, mükemmelsin ve seni bütün kalbimle seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım!

Sen benim güvendiğim dağ yaslandığım omuz yârim sevdiğim umudum ve sevdamsın.  Anneler günün kutlu olsun

Eğer adına eşlik edecekse soyadım, Allah için ahirete kadar senindir sol yanım. Anneler günün kutlu olsun.

Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. Anneler günün kutlu olsun meleğim.

O senin neyin olur dediler. Uzaktan dedim uzaktan yandığım olur kendisi. Anneler günün kutlu olsun aşkım.

Benim olmazsa olmazım annem. Cennet kokan biriciğim annem. Seni çok seviyorum. Ellerimi hiç bırakma. Anneler günü kutlu olsun.

Seninle evlenmek şimdiye kadar hayatımda verdiğim en doğru karardı. Seni çok seviyorum aşkım. Anneler günün kutlu olsun!

Çocuklarımıza ve bana yaptığınız her şey için teşekkür ederim. Seni yüreğimin tümüyle sevdiğimi bilmeni istiyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Arkadaşlığın, ailemize olan bağlılığın ve sevgin hayatımı tanımlıyor. Hayat senin yüzünden harika! Anneler günü kutlu olsun!

Benim canım yansa kendi daha çok acıyan, bana ancak ben üzülmeyeyim diye kızan ve onu dahi belli etmeyen melek annem. Anneler günün kutlu olsun.

Bir ömür benim için her türlü yorgunluğu ve çileyi of bile demeden sırtına yüklenen, her zorluğa katlanan anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Benim güzel karım, evimi cennete çeviriyor. Seni çok seviyorum bir tanem, varlığın benim için her mevsim bahar havası. Anneler günün kutlu olsun.

Eş dediğin senin gibi olmalı, gözlerime bakınca kalbim mutluluk dolmalı, yanında olunca dünyalar senin olmalı. Anneler günün kutlu olsun aşkım.

Dünya bütün dertleri ile üstüme geldiğinde, bana açılan koruyucu şemsiyesin sen, seni çok seviyorum. Dünyanın en muhteşem kadınısın, anneler günü kutlu olsun.

Her anne bir kanat gibidir, bizi sarıp sarmalar, hayat yolunda uçmamızı sağlar. Sen benim kanatlarımsın melek annem. Anneler günün kutlu olsun.

Canımın parçası anneciğim, bir gün inşallah bana gösterdiğin sınırsız sevgi ve sabrın karşılığını sana en güzel şekilde verebilme şansım olur… Anneler günün kutlu olsun.

Hasta olunca geceler boyu başımda bekleyen annem. Senin hakkını ölsem ödeyemem, sen benim başımın tacısın, bir tanemsin. Anneler günün kutlu olsun.

Hayattaki en büyük şansım olan anneciğim, sen benim bir günümde değil bütün bir ömrümdesin. Her zorlukta yanımda olan güzel annem, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

Doğduğum günden beri sınırsız bir sevgi, ifade edilemez bir merhametle beni seven ve saran annem, senin sevgine layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Sen muhteşem bir eş ve mükemmel bir annesin. Olağanüstü bir kadınsın. Senin hayatımda olman hayatımı senin bildiğinden bile daha harika yapıyor. Anneler günün kutlu olsun hayatım!

Bir ömür sırtında taşısan anne hakkı gene de ödenmez. Hele benim annemi sevmeye ömür yetmez. Bütün dünyayı verseler sana değişmem melek annem, Anneler günün kutlu olsun.

Beni kollarına aldığında bir avuç kadar küçüktüm, senin kokuna, şefkatine, sütüne muhtaçtım. Bana bir hayat verdin, bana bir kalp verdin. Hakkın ödenmez, benim fedakâr annecim. Anneler günün kutlu olsun benim biricik annem.

Bugün anneler günü ve ben sana uzaklardan çiçekler yolluyorum. Ama çiçeklerin arasında kalbimi de gönderdiğimi bil canım annem. Seni nasıl özledim, keşke yanında olabilsem.  Anneler günün kutlu olsun.

Kaç yaşıma gelirsem geleyim, her zaman senin bebeğin olarak kalacağım. Bundan daha güzel bir şey olabilir mi? Ben hiç büyümeyeyim, sen beni hep bir bebek gibi sev melek annem. Allah seni başımdan eksik etmesin. Anneler günün kutlu olsun annem benim.

Dünyadaki sayısız çiçek arasından en güzeli ve anlamlısı olan annem benim, seni tarif edilemeyecek kadar çok seviyorum… Benim için yılın en anlamlı günü bugün. Yanında olamasam da kalbim seninle atıyor, bunu sakın unutma. Anneler günün kutlu olsun.

Yanında olmayı en çok istediğim, fakat olamadığım bu anlamlı günde seni hiç özlemediğim kadar çok özledim canım annem… Sen benim biricik meleğimsin. Seni ne çok özledim bilsen. Bu günler de geçecek ve hep beraber olacağız, merak etme. Anneler günün kutlu olsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ