Sevgiliye günün sözü

  Sevgiliye günün sözü

  Seni görünce benim ruhum şenleniyor sevgilim, öyle iyi geliyorsun ki bana, bir tabip gibisin yüreğime. En derin yaralarımı basit bir çizik gibi onarıyor sevgin, kalp atışlarım şenleniyor sayende, yüzüm renkleniyor. Beni yaşatıyorsun sevgilim, hayatı yaşanmaya değer kılıyorsun.

  Her gün varlığına şükrettiğim, kaderim olduğunu düşündüğüm, kalbimin en güzel köşesi. Sensiz ruhum susuz kalıyor, açlık çekiyor. Kimse yok edemiyor yokluğunu. Sensiz geçen gecelerde acı çekiyor yüreğim, yokluğuna dayanamıyor. Sen ki benim en güzel günüm gecem, uzun sürmesin bu ayrılık. Gel ki yüreğim şenlensin yeniden aşka doysun bu yürek..

  Aşktan korkan insan bence genel olarak korkaktır sevgilim. Kim senin gibi bir yarin yüreğini sarmasından korkar ki? Biraz düşününce aslında onları da suçlamamak gerekir. Birkaç saatlik yokluğun bu denli acı verebiliyorsa yüreğime, aslında korkulan sevgi değil sevgisizlikmiş meğer. Beni yokluğunla deneme, sevgini hiç benden esirgeme. Sen bana Allah’ın en büyük hediyesisin. Seni karşıma çıkarak Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Sen benim varlık sebebimsin.

  Yalnız gecelerimin ışık kaynağısın sen, varlığın bana güç veriyor vermeye de devam edecek. Edecek biliyorum. Çünkü iliklerime kadar kaderim olduğunu hissediyorum ve bu duygu hiç geçmesin diye sonsuza kadar nefessiz kalabilirim.

  Yukarıda görmüş olduğunuz sözler basitçe güzel sözler olarak ifade edilebilir. Hepimizin hayatında önemsediği ve hep bizimle kalmasını istediği kişiler bulunmaktadır. Siz de sevdiklerinize güzel sözler ile hitap etmek ve onların değerini belirli bir değer dökmek istiyorsanız en güzel sözler sitemizden dilediğiniz sözü alabilir ve bunları sosyal medya platformlarında kullanabilirsiniz. En güzel sözler ve çok daha fazlası için siz de bizimle iletişime geçebilir ve bizden söz alabilirsiniz.

  Duygu ve düşüncelerimizi bizim için özel kişilere söylerken, kimi zaman bu konuda başarılı olamayız. Bunun en büyük nedeni, kimilerinin kendini ifade etme konusunda başarısız olmasıdır. Bu durum beraberinde pek çok şey getirmekle beraber, artık bunu dert etmek zorunda da değilsiniz. Zira sizler için yararlanabileceğiniz ve sosyal mecralarda kullanabileceğiniz pek çok söze burada yer veriyor, yararlanmanızı sağlıyoruz.

  Sevgiliye güzel sözler, isminden de anlaşılabileceği gibi sevgiliniz için söyleyebileceğiniz ve onu kendi içinizde tanımlayabileceğiniz güzel sözler silsilesi olarak adlandırabiliriz. Siz de en güzel sözleri duymak ve sevgilinize bu sözleri söylemek isterseniz, her geçen gün güncellenen listemizden faydalanabileceğinizi biliyor muydunuz? Yepyeni; duygu ve düşüncelerinizi ifade edebileceğiniz birçok güzel söz için siz de bizi tercih edebilirsiniz.

  En yeni, dikkat çeken ve uygu düşüncelerinizi en ideal şekilde ifade edebileceğiniz sözler için sitemizi takipte kalmanızı öneririz. Böylece siz de en güzel sözlere ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra internet sitemiz yalnızca sevgiliye güzel sözler değil, pek çok kategoride birçok söze de ver vermektedir. Tercih edebilirsiniz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  twelve − three =