Sevgiliye Güzel Sözler ile Memnun Etmek

  Sevgiliye Güzel Sözler ile Memnun Etmek

  Sevgiliye güzel sözler, isminden de anlaşılabileceği gibi sevgilimizi memnun etmek için ona söylediğimiz sözler arasında gösterilebilmektedir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin, her birey kendini yalnız hissettiği zamanlarda bir desteğe ihtiyaç duyabilir. Bu destek çoğu zaman fiziksel nitelikteyken, yalnızca birtakım sözlerle de sevdiklerimizi memnun edebilir ve onların yüzlerini güldürebiliriz. Sevdiklerimizi kolay kazanmadık. Dolayısı ile onları kaybetmek istemeyiz. Onlar üzüldüğün zaman biz de üzülür, onlarla aynı hisleri yaşarız. İşte tam da böyle durumlarda onlarla benzer hisleri paylaştığımızı göstermek ve onların yüzünü güldürmek için sevgiliye güzel sözler yazan sitemizi kullanabilir ve buradan destek almayı deneyebiliriz. Bu sitede sevgilinize ya da sevgili olmak istediğiniz kişiye söyleyebileceğiniz ve onu mutlu edebileceğiniz pek çok söz yer almaktadır. Bildiğiniz üzere, sevginizi ya da ilginizi kendinize ait duygu ve tümcelerle de ifade edebilirsiniz. Ancak herkesin bunu yapmakta başarılı olamadığı da bir gerçek. Hal böyle olunca, sevgiliye güzel sözler veren siteler de ön plana çıkıyor. Özellikle de özgün ve duyulmamış güzel sözler arıyorsanız, internet sitemiz size bu konuda yardımcı olacak siteler arasında yer almaktadır.

  Seni neye benzetsem bilmiyorum sevgilim. Ömrüme bir gün gibi doğdun, en karanlık gecelerimi yüreğinle aydınlattın. Öyle büyük bir tutku ve aşk ile bağlıyım ki sana, kimsenin gücü yetmez bu kutsal hissi elimizden almaya. Öylesi aşığım öylesi saygı duyuyorum ki sana, inanıyorum ki ömrümce devam edecek bu dava. Sen ki benim en güzel duam, sen ki benim ettiğim en büyük bedduamsın. Hep benim ol, gülen yüzün hiç solmasın.

  Hayatımda kimseye bu kadar değer vermedim ben. Kimsenin bu kadar sevilebilir olduğunu düşünmedim. Güvenmedim belki de karşıma çıkanlara. Güvendim belki de, yanıldım. Aldatıldım belki de. Belki yalnız ve çaresizim bu gezegende. Belki kimsem yok. Tam bunları düşünürken, aklıma geldin işte. O harika duyguyu neye değişeyim sevgilim?

  Bence aşk seninle isim değiştirdi sevgilim. Artık herkesçe tanımlanan herkesçe bilinen bir duygu olamaz aşk. Senden önce aşk yoktu, bilmiyordu insanoğlu kim sevilir. Bilmiyordu kadın nasıl bir erkeğe gönül verilir… Ve bilmiyordu erkek, nasıl bir yürek ile ömür geçirilir… Sen ki bütün bunların yeni bir tanımı gibisin. Sen benim ömrümün rönesansısın sevgilim. Sevdikçe bitmiyor yüreğimdeki o derin ateş.

  Sevgiliye güzel sözler, işte bu noktada son derece öneme sahip olan sözler arasında yer almaktadır. Siz de en güzel ve en özel sözler için bizi tercih edebilir, sevgilinizi bu güzel sözler ile mutlu edebilirsiniz. Sitemiz, hem kadın hem de erkekler kullanabileceği birçok güzel söze yer vermektedir. Duygu ve düşüncelerinizi nasıl ifade edeceğinizi bilmiyorsanız, sizin için özel insanlara nasıl hitap edeceğinizi ve esas duygularınızı nasıl sunacağımızı bilmiyorsanız bizim internet sitemizde yer alan sözleri kullanabilirsiniz.

  Dünyanın en güzel duygusu hiç kuşkusuz ki birine aşık olmaktır. Peki dünyanın en güzel duygusundan daha da güzel bir duygu var mıdır? Bence vardır. Zaten sevdiğin adam ya da kadın tarafından seviliyor olmak. İşte bu duygunun hiçbir tarifi yoktur. İstemsizce şükrettirir insana.

  Benim sana olan aşkımı dünya üzerindeki hiçbir dildeki kelime açıklayamaz sevgilim. Bir adı var mı bilmiyorum, bir tarifi var mı onu da bilmiyorum. Belki de yeni bir dil bulmalıyız. Yalnızca bizim olmalı. Yalnızca bir dökmeliyiz içimizdekileri o dile. Böylece sonsuza kadar var olur belki aşkımız.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  4 × one =