Sevgiliye Güzel Sözler Nasıl Söylenir?

  Sevgiliye Güzel Sözler Nasıl Söylenir?

  Sevgiliye güzel sözler, pek çok kişinin gün içerisinde aradığı ve en yeni ifadeler ile sevgilisine sunduğu cümleler olarak yorumlanabilmektedir. İnsan aşık olduğunda pek çok kez duygu ve düşüncelerini ifade etmekte zorlanır. Aşkını en yalın ve en doğru şekiled ifade etmek için ise, romanlar şiir kitapları çoğu zaman da içine yönelmektedir. Yazı yazmak, duygu ve düşüncelerinizi ifade etmek ve bunu yazı yolu ile yapmak çoğu zaman oldukça zordur. Hal böyle olunca birçok kişi sevgiliye güzel sözler yazma konusunda başarısız olabilir. Sevgililerinizi mutlu etmek, ya da hayatınızdaki önemli kişiye sizin için çok önemli olduğunu bir şekilde izah etmek istiyorsanız, artık bu durumdan çekinmenize gerçekten gerek yok. Çünkü güzel sözler yazılan internet siteleri, size bu konuda gerçekten yardımcı olabilmektedir.

  Canım sevgilim, bir kuş gibisin gönlüm için. Varlığı huzur, masum şefkat dolu. Kanatlarını çırpınca benim ruhum şenleniyor adeta. Öyle yoğun bir duygu içerisindeyim ki sana karşı, yokluğun ihtimalini düşünmek bana çok büyük acı veriyor. Böylesi masum bir canlı, böylesi özel ve böylesi ilahi yetenekle doldurulmuş bir canlı, nasıl olur da insana acı verebilir? Sen benim hem en büyük tabibim, hem de en büyük yaralayanımsın. Çoğu zaman kalbim iki dudağının arasında. Eziliyor, canım yanıyor. Dilerim ki hep benimle kalırsın, o masum yüreğini çok seviyorum.

  Seni tanıdıktan sonra tanıdığım bütün erkeklerin bana absürt ve tuhaf gelmesi enteresan değil mi? Öyle sevmiş ki yüreğim seni, ideal kabul etmiş. Sen benim yüreğimde açan bir çiçeksin sevgilim. Yüreğimdeki çiçeği soldurmaya kimin gücü yeter ki? Evet, doğru bildin. Sadece senin. Benim karanlık günlerime ışık da olabilirsin. Dünyayı bana zindan da edebilirsin sevgilim.

  Sen benim için bir ‘en’ olarak kalacaksın sevgilim. Şimdi ve sonra. En sevdiğim, kalbimi en çok attıranım, canımı en çok yakanım. Varlığı ile yokluğu unutturanım. Öylesi derin bir aşk ki sana beslediğim, izahı yok. Ruhum kanatlanıyor seni görünce.

  Sevgilileriniz için birbirinden güzel sözlere internet sitemizden ulaşmanız mümkündür. Yalnızca editörlerimiz değil, yorum kısmında da sevgilisi için duygu ve düşüncelerini ifade eden birçok takipçimiz bulunduğunu da söylemek mümkündür. En yeni ve en güzel sözler için siz de bizim sitemizi takip edin deriz. Her gün güncellenen birbirinden güzel sözler ile size destek veriyor ve sosyal medya hesaplarınızda rahatlama yaratıyoruz.

  Yukarıda vermiş olduğumuz sözler, sevgiliniz için tercih edebileceğiniz sözler arasında yer alabilir. Bunlar sadece örnek olmakla beraber, sevgiliniz için kendiniz bir söz yazmak istiyorsanız, yalnızca hayal gücünüzü kullanıp kafanızın içindekileri serbest bırakmanızı öneririz. Ancak bu şekilde sevgiliye güzel sözler yazabilirsiniz. Bunun dışında hazır olarak güzel söz göndermek ve sevgilinizi memnun etmek istiyorsanız, internet sitemizde sizin için daha önce bu konuda yetenekli kişiler tarafından hazırlanmış birçok sözün de var olduğunu söyleyebiliriz. Siz de en güzel sözler ve çok daha fazlası için bizi tercih edin. Kandil ve Cuma mesajları, kapak sözler ve hatta çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilir, sözleri sosyal medyada ya da cep telefonlarınız aracılığı ile paylaşabilirsiniz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  three − one =