Güzel Sözler, Sevgiliye Sözler, Aşk Sözleri

Sevgiliye Güzel Sözler Paylaşın

  • 04 Aralık 2019
  • 409 kez görüntülendi.
Sevgiliye Güzel Sözler Paylaşın

Günümüzde her insanın bir veya birden fazla sevgilisi mevcut, ve sevginizi ve duygunuzu tamamlayan sevgiliye güzel sözler hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Her insan sevgilisini mutlu etmek için bu güzel sözleri kullanırlar. İnsanları küçük bir söz bile mutlu edebiliyorken sevgiliye söylenen bu güzel sözler nasıl mutlu etmez. Şimdi sizlere sevgiliye güzel sözler söyleyebileceğiniz alttaki paylaşımlarımızı sunuyoruz umuyoruz ki sizlerde bu güzel ve anlamlı sözleri beğenirsiniz.

Ay ışığı gibisin sevgilim, yollarında yürümek rahatlatıyor. Gözlerine bakmak insana umut veriyor. Geceleri aydınlatıyorsun.. En karanlık gecelerim seninle aydınlansın, ömrümün sonuna kadar ışığına muhtacım.

Hayatımın senden önceki dönemini ‘karanlık çağı’ olarak nitelendirebilirim. İyi ki karşıma çıktın. Bugün Allah’a ettiğim her duada adın var. Dilerim ki bir ömür benle olursun, canımsın.

REKLAM ALANI

Sevgilim, sen karşıma çıkan en güzel hediyesin. Allah’ın bana vermiş oldu en güzel hediye, şükür sebebimsin. Seninle uyandığım her gün için yaratana binlerce şükür olsun. İyi ki doğmuş, iyi ki benim olmuşsun.

Dünyada kaybetmekten korktuğum çok az şey var benim. Bunlardan bir tanesi ise sensin. Kendini özel değil, en özel hissetmelisin. Dünyanın bütün engellerini önüme koysalar, ben senin için hepsini geçmeye hazırım. İyi ki’msin.

Kaderin bana geçtiği en büyük kıyak sen olabilirsin bu dünyada, öylesi bağlıyım öylesi aşığım sana. Dünyanın en güzel kadını, dünyanın en güzel annesi sensin. Hayatımın sonuna kadar seni mutlu edeceğim, aşığım.

Sen benim için bir inatsın, ömrümü güzelleştirenim. İnadına sen, en çok sen. Ömrümün sonuna kadar seni sevmeye devam edeceğim, bir tanem.

Seninle bütün karşılaşmalarımız bir çıkmaz sokağa çıkıyordu ilk başta. Öylesine büyük bir tutku ile bağlıyız ki birbirimize, çıkmaz sokaklar bile bizim önümüzde el pençe divan durdu, sen benim mutluluk getirenimsin.

Sen geldikten sonra, sevgiye aç olan gönlüm aşka doydu sevgilim, geldiğin güne binlerce kez şükürler olsun. Her şey seninle güzel, sensiz ben kayboluyorum.

Seninle ilk kez tanıştığımda, seninle tanıştıktan sonra hiçbir şeyin aynı olmayacağını biliyordum. Hayatımda sürekli yanılan ben; bu konuda hiç yanılmadım. Hiçbir şey aynı değil, ben ben değilim. İçimden umut taşıyor seninleyken.

Yaz yağmuru gibisin, serinlemeye en çok ihtiyaç duyduğum anda giriveriyorsun aklıma, kalbime. Hiç oradan çıkma, ben seninle bir bütünüm. Sen benim en iyi arkadaşım, sevgilim; hayat arkadaşım. En büyük nimetimsin.

En güzel düşüm, sonu gelmeyen hevesim. İyi ki benim eşim oldun. Hayatımızın tamamı beraber mutluca geçsin. Ruh eşim, en güzel gülüşüm. Seni deliler gibi çok seviyorum ve biliyorum ki sana olan aşkım hiçbir zaman son bulmayacak.

Sana ‘Evet’ diyeceğim o gün için o kadar heyecanlıyım ki, bu hissi hatırlayınca büyün günüm harika geçiyor. Bütün bir ömrüm seninle olsun, senden gayrisini istemem. Tek eşim, ruh eşim.

Kaderin en büyük cilvesi, kendimi unuttuğum bir zaman diliminde seni karşıma çıkarmak oldu. Seni öylesine seviyorum ki bu sevgi benliğimi benden alıp götürüyor. Gülen yüzün hiç solmasın biriciğim tek gerçek eşim. En güzel yanım, en tatlı anım…

Seni deliler gibi seviyorum, öyle ki bu sevgi bazen beni bile aşıyor. Sana dağlar, ovalar aşarak gelen bu kalbim, bir tek sözünle virane olur bazen, hem en güçlü kalem hem de en zayıf noktam sensin..

Benim kalbimden uçan kuşların hepsi senin pencerene kondular sevgilim. Yüreğimi sana sunuyorum, kalbim senin için atıyor, sana divaneyim.

Ruhumun derinliklerinde izin var, öylesi tutkunum ki sana bu aşk bazen bana zarar veriyor. Tek gerçeğim sensin, dilerim bu gerçek hiç değişmesin, ömrüme ömür katanım kalbimin tamamı, seni hep seveceğim.

Bir bebeğin annesine duyduğu aşk kadar masum sana olan aşkım.. Yüzyıllar sonra dahi seni benim kadar sevecek bir adam gelmeyecek dünyaya, gece saçlım; sen benim enlerim sen benim ilklerimsin. Dünyamı değiştiren kadın, seni bütün kalbimle seviyorum, senden asla vazgeçmeyeceğim.

Sen benim sonum; karanlık gecelerimin şafağı, hezeyanlarımın ışığısın. Sen geldiğinden beri, benim dünyam senin ışığınla aydınlanıyor, seni çok seviyorum ve bütün kalbimle istiyorum. Aşkın benim için bir hediye, dünyanın tüm hediyelerini de alsam senin yanında az kalır.

Sana dokunamıyor, yüzünü göremiyorum. Bizi mesafeler bile kıskanıyor ki aramıza girdiler sevgilim. Her şeye inat, dünyanın tüm yükü omuzlarımda olsa da sana geleceğim. Bir ömür seveceğim seni..

İkimiz de böyle olacağını bilemezdik. İkimiz de nasıl seveceğimizi bilemedik. İkimiz de tutkun ikimiz de müptelayız birbirimize. Yedi düvel karşımda olsa, benim sana olan aşkım değişmeyecek. Sonum, sonsuzum….En güzel yanım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

mersin escort