Teyzeye Bayram Mesajları

  • 29 Kasım 2019
  • 564 kez görüntülendi.
Teyzeye Bayram Mesajları

Manşet: Saf ve temiz su gibisin teyze hayatımda olduğun için binlerce kez şükrediyorum bayramın kutlu olsun.

Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin Kurban bayramın kutlu olsun.

Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. Seni çok seviyorum iyi ki varsın teyzem. Bayramın mübarek olsun.

REKLAM ALANI

Hayatımız kısa sürse dahi teyzemin hatırı benim için en büyüğüdür nice bayramlar dilerim

Annem olmadığı zaman sen bakardın bana emeğini hiç bir zaman ödeyemem bayramın kutlu olsun teyzelerin en güzeli.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu bayramlara teyzeciğim.

Güneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

Mesafeler önemli değil önemli olan kalpten yazılacak olanlardır sevgili teyzecim bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Kelimeler anlamsız gelebilir ben senin her zaman yanındayım mutlu gününde değil zor zamanında da seninleyim. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Kurban Bayramın kutlu olsun teyze!

Teyzeler yıldızlar gibidir onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Kurban Bayramın mübarek olsun.

Yaşa sev gül! Bunlar eksik olmasın yaşamından. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun canım teyzecim. Bayramını kutluyorum.

Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman zamanın ötesine ve mesafe ötesinde kelimelerin ötesinde benim canım teyzemsin. İyi ki varsın. Kurban bayramın mübarek olsun.

Teyzeler yıldızlar gibidir onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bayramınız mübarek olsun teyzeciğim.

Sakın üzülme hayatın hızına en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Bayramın mübarek olsun.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice bayramlara kavuşman dileğiyle teyzelerin bir tanesi.

Dikkat! Bu mesaj sevgi neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu bayramlara teyzelerin bir tanesi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ