Yalnızlık Sözleri

  Yalnızlık Sözleri

  Merhaba sevgili arkadaşlar çevremizde o kadar insan olmasına rağmen içten içe yalnızlık hissederiz. Kimi zaman kendimizi bir odaya kapatırız ve kendi kendimize söylenir dururuz, yada bir kitap defter alır okur yalnızlık sözleri yazarız, bizde yalnız kaldığımızda yazdığımız güzel sözler var sizlerle paylaşmak istedik.

  Durup düşündüğümden beri düşünüp duruyorum.

  Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

  Seni seviyorum derken ayrı kalmak bile beni o kadar çok üzüyor ki yalnızlık sözleri ne gurbet ne hasret nede özlem bu ayrılıklara gölge düşürecek aşkım bekle geliyorum yarınlarımız için.

  Bir zamanlar özlemeyi seviyordum, şimdi sevmeyi özlüyorum.

  Yalnızlığımla savaşırken kendi dünyamdan beni bırakıp gittin umarsızca, Son sözlerim bunlar sana lanet olsun bu sevdaya.

  Boş odamda yine ben ve sana bestelediğim şarkılarla baş başa kaldım, ben yine sensiz ve yine yalnızım sevgilim.

  Hevesim kursağında kaldı.

  Bir gece kapını çalarsa yalnızlık; açma bırak dışarıda kalsın, hayat ne kadar zor ve acımasız olsa da hayatı öyle mutlu yaşa ki kapıdaki yalnızlık, yalnızlığından utansın…

  Zamanla kaybettiklerimiz, zamandan kazandırıyor.

  Her zaman kışları yaşadım, hep bir adım geride kaldım. Yalnızlığımla hayatı bir köşeden izledim, ben böyle mutlu olmasını da bildim.

  Seni unuttuğumu sanma, emin ol.

  Her aya baktığında beni hatırla, yıldızlar gözlerine takılırsa gözlerine baktığımı sakin unutma, avuçlarına bir yaprak düşerse sakın bırakma akşam olup gün battığında ışıklar yanıp ay çıktığında gözlerine uyku dolup taştığında benim de seni sevdiğimi ve özlediğimi sakın unutma.

  Unutmak onurlu bir eylem değil belki ama insan gerçekten gayret ediyor.

  Korkum sevmek değil; korkum sevip de ayrılmak korkum kurşun yemek değil; kalleşçe arkadan vurulmak korkum ölüm değil unutulmak.

  Elimden gittin ama içimden geliyorsun. İşime geliyorken, gücüme gidiyorsun.

  Oyuncak gibi oynattın beni deli divaneye çevirip erittin hevesimi ayrılıklar senin eserin olmuş buda bana ders oldu, ihanetinin ayrılığının ödülü benim için yalnızlık oldu gülüm…

  Bu sayfada yazılan sözler şair ve yazarlarına aittir.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  fifteen + seven =