Yanında Olmak İle İlgili Sözler

  • 04 Kasım 2022
  • 216 kez görüntülendi.
Yanında Olmak İle İlgili Sözler

Sayfa İçeriği: Yanında Olmak İle İlgili Sözler Kısa, Yanında Olmak İle İlgili Sözler Tumblr, Yanında Olma Mesajları, Doğrunun Yanında Olmak İle İlgili Sözler

Bu güzel sayfada sizler için yanında olmak ile ilgili söylenmiş en güzel sözleri hazır ettik. Sayfadaki yanında olmak ile ilgili anlamlı sözleri instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

YANINDA OLMAK İLE İLGİLİ GÜZEL SÖZLER

REKLAM ALANI

Çünkü hayat; birinin tüm kalbiyle yanında olduğunu bildiğinde güzelleşiyor. Can Yücel

Sen hiç, seni yanında istemeyen birinin yanında olmak istedin mi?

Özlemek; yanında olmak isteğidir, gülüşünü görmek biraz da. Ahmet Telli

Sadece yanında olmak bile, bu dünyada başıma gelen en güzel şeydi.

Çünkü hayat; birinin tüm kalbiyle yanında olduğunu bildiğinde güzelleşiyor. Can Yücel

Bir dilek diliyorum yanında olmak için. Elinde çiçek olup bahçende solmak için.

Dostluk; illa yan yana, diz dize olmak değildir. Asıl can cana, kalp kalbe olmaktır. Hz. Mevlana

Birinin yanında olmak ve onun seni bırakmayacağına güvenmek cesaret ister. J.J.Abrams

Hep sen ol. Hep biz olalım. Hep yanımda kal. İstiyorum. Seninle bir yuva kurmak istiyorum. Kuşlar gibi.

Hani bazen dostunun yanında olmak istersin ama olamazsın, o an içine bir sıkıntı düşer ya. Öyle işte.

İyiyken, herkes yanında olur. Sen iyiysen, herkes iyidir. Seni, en kötü halindeyken sana uzatılan eller kurtaracak.

Yanımda olmanı istiyorum diyemediğim için bu yağmur içimi ıslatıyor, dediğimi nasıl anlamaz. Zülfü Livaneli

Sevgilisi insanın istediği gibi olduktan sonra, gün boyu avare olsun. Aşsız, katıksız, ekmeksiz olsun. Mehmed Uzun

Özlüyorsun, aklından çıkaramıyorsun, yanında olmak istiyorsun ama böyle çok daha mutlusun biliyorsun.

Sen yanımda ol, gam kasavet çeker gider. Türkülenirim. Mutluluk gelir ılım ılım. Sevda sözlerinin bini bir para. Cemal Süreya

Biliyor musun en çok sevdiğim resimlerim senin çektiklerin ve yanımda senin oldukların. Gel de yeni anılar biriktirelim.

Seni olduğun gibi seven insan için; iyi gün, kötü gün yoktur. Ne zaman yanında olması gerekiyorsa o zaman yanında olur. Cemal Süreya

Mutlu anlarda birlikte olmak kolaydı; ama en zoruydu, mutsuz anlarda acı çeken insanların yanında olmak. Özgür Bacaksız

Çünkü o sevgiliyse eğer; bir şey yapabilmene gerek yok, yanında olduğunu göstermek yeterlidir ona, yeter ki eğilen başına omzunu hissettir.

Şu an yanımda olmanı çok isterdim. Ama değilsin. Sen oradasın ve orası ne kadar şanslı olduğunu bilmiyor. Nazım Hikmet

Seninle geçen her anımı seviyorum. Sadece yanımda oluşunla bile yetinirim, birbirimize saatlerce baksak bile sıkılmam, zaten biliyorsun, seni izlemeyi en çok ben seviyorum.

Şey demiştin bana; ne olur ağlama, şimdi yanında olsam, sana sımsıkı sarılırdım, ağlama. Ben o günden sonra, ağlarken yanımda hep seni aradım.

Hep yanında olacağım. Hep destek olacağım sana. Ne zaman istersen kollarım açık, yaslanacak bir omuz olacağım hep yanında. Her derdini de dinlemek istiyorum senin. Bıkmadan, usanmadan.

Her ihtiyaç duyduğunda yanında olacağım, söz. Yanında olduğum o anları bir düşün, gökyüzüm oluyorsun! Sonra gözlerimin içi gülüyor. Ah be sevgili, seni sevgimle boğabilir miyim?

Hep senin yanında olmak isterdim, biliyor musun? Çünkü dünyanın en iyi insanısın. Senin yanındayken beni kimse azarlamıyor ve günışığının yüreğimi mutlulukla doldurduğunu hissediyorum. José Mauro De Vasconcelos

Kalmak istedim, hep yanında kalmak istedim. Gözlerinde kalmak, yüreğinde kalmak, sol yanında, ömründe kalayım istedim. Gitmem için onca bahanem varken, kalmak için sebepler yarattım kendime.

Herkes yanında olduğunu söyler, ama kimse öyle kolay kolay hayatını seninle paylaşmaz. Unutma; kendi ayaklarının üzerinde durduğun sürece kimseye muhtaç olmayacaksın. Bu sebeple sen sen ol, daha güçlü olabilmek için kendi hayatına sahip çık!

Yanımda ol, dizime uzan. Hatta konuşmayalım bile o an. Sarılma, öpme… Ama yanımda ol. Neredesin, ne yapıyorsun, kiminlesin… Bunların hiçbirini düşünmediğim bir an olsun istiyorum, güvende ve iyi olduğunu bileyim. Yani, yanımda ol. Tezer Özlü

Hep yanımda olmanı istiyorum, her an her dakika yanımda ol. Günü beraber bitirelim, ertesi güne beraber uyanalım. Başımı göğsüne koymak, gözlerimi kapatmak istiyorum. Ellerin saçlarımda dolaşırken uyumak istiyorum. Sonra aynı şekilde uyanmak.

Hep senin yanında olmak istiyorum sevgilim. Yanımda olmanı, benden başka kimseyi sevmemeni istiyorum. İlle de sen ol, hep sen ol! Ölene kadar sen ol! Üzüldüğümde sana sarılmak, mutlu olduğumda seninle paylaşmak istiyorum her anımı.

Sadece karanlık ve zor bir süreçten geçerken etrafındaki insanların gerçek renklerini görürsün. Seni önemseyip önemsemediklerini o zaman anlayabilirsin. Sürekli yanında olmak değil ama samimi bir ilgiyle gerçekten seni güvende hissettirenlerdir yaşamında var olması gerekenler.

Yanımda ol istiyorum sadece. Bana gül, bana inan, bana güven, bana anlat. Bir sabahını paylaş benimle, bir öğlenini geçir, bir akşamına yürü yanımda, bir geceni uyu. Bir sözünü bağışla, bir bakışını emanet et, en sevdiğin şarkıyı söyle, bir niyetini ilet.

Yanında olmak istiyorum. Sen bilmesen de; senin gittiğin yollardan defalarca yürümek, kokunu yaydığın sokakların havasını solumak, dönüp arkana baktığında beni fark etmeni istiyorum. Elini tutmak tuttuğum anda zamanı durdurmak, senden başka hiçbir şeyin farkında olmak istemiyorum. Umay Uma

Yanında olmak isteyen bir yolunu bulup yanında oluyor. Yüzünü güldürecek olan, bir yolunu bulup güldürüyor. Sana değer veren, bir yolunu bulup bunu hissettiriyor. O yüzden olmayana çaba harcamaya gerek yok, isteyen istediği zaman istediği şeyi gayet güzel yapabiliyor aslında.

Tanıdık bir şeyler var sende. Yanında olmak istememe sebep olan bir sıcaklık. En önemlisi de, güzel bakıyor gözlerin. Çok az insanda var bu. Çok az insan güzel bakabiliyor. Gözün rengi, şekliyle bir ilgisi yok. Belki de var, bilmiyorum. Ama derin bakmak, içini okumak istermiş gibi bakmak çok başka bir durum. Bu var sende.

Yanında olmak istiyorum. Sen bilmesen de; senin geçtiğin yollardan defalarca yürümek, kokunu yaydığın sokakların bütün havasını solumak, dönüp arkana baktığında beni fark etmeni istiyorum. Elini tutmak, tuttuğum anda zamanı durdurmak, senden başka hiçbir şeyin farkında olmak istemiyorum.

Yanında olmak vardı şimdi, kaderimsin der gibi alnından öpüp uyumak. İlla sevgili gibi değil, sevdiğin herhangi bir eşya olmak bile güzel olurdu. Mesela saç tokan, saatin, bir oje ya da bir kolye. Seninle olduktan sonra, sana ait herhangi bir şey olmak bile güzel. Yastığın olmak vardı şimdi. Saçlarına, dudaklarına, yüzüne dokunmak ne büyük bahtiyarlık olurdu. Ezgin Kılıç

Herkesin gitmek istediği ve yanında olmak istediği birileri var. Gecenin üçü, sabahın körü, hatta cehennemin dibinde olsa bile. Onlar, ulaşılmayacak kadar uzakta değiller aslında. Sadece yaklaşamayacak kadar mesafeliler. Çünkü hiçbir mesafe, “gel” sözü kadar yakın ve “git” sözü kadar uzak değildir Türkçe lügatında. Ahmet Özhan Uygun

Ben hep yanında olmak istiyorum senin. Her anında. Her şeyi beraber yaşayalım istiyorum. Dertlerimizi birbirimize anlatalım istiyorum. Sabah uyanınca derin bir nefes aldığımda senin kokun içime dolsun istiyorum. Gözümü açınca ilk seni göreyim, sen uyurken yanağından öpeyim sessizce. Yapmayı en sevdiğimiz şey birbirimizi uyurken izlemek olsun. Beraber içelim, beraber gülelim, beraber gezelim, beraber ağlayalım, beraber uyuyalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ