Yeni Yıl İle İlgili Sözler

  • 29 Kasım 2019
  • 340 kez görüntülendi.
Yeni Yıl İle İlgili Sözler

Manşet: Mutlu yıllar…

2019 tüm insanlığa barış tüm insanlara huzur getirsin. Mutlu yıllar.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

REKLAM ALANI

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle.

Yaşamında güzel yıllar mutlu yarınlar gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar…

En güzel en huzurlu en barış dolu günler tüm insanlığın olsun mutlu seneler.

Yeni yıl bizlere kutlu olsun. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sağlık başarı ve mutluluk dolu olsun.

2019 yılı kalbinizdeki tüm iyi dileklerin gerçekleştiği bir yıl olsun mutlu yıllar.

Yeni yılda her şeyin gönlünüzce olmasını diler tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim.

Yaşamınca güzel yıllar mutlu yarınlar dostça dostluklar hep senin olsun. Yeni yılın kutlu olsun!

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Hayatın olduğu yerde umut vardır. Yeni yılda tüm ümitler ve başarılar sizinle olsun. Mutlu yıllar.

Nerede hayat varsa orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu huzurlu bir yıl dilerim.

Mutluluklar paylaşıldıkça büyür ve çoğalır. Yeni yılınızın bol paylaşımlı olması dileğiyle… Yeni yılınız kutlu olsun.

Cevap verememek dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun. Mutlu yarınlar mutlu yıllar dilerim.

2018 yılı acılarımızla sevinçlerimizle geride kalacak. 2019 daha fazla umut daha fazla sevinç daha fazla mutluluk getirsin.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini yaşantında hiçbir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Yeni yılını tüm yüreğimle kutluyor daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum.

Bembeyaz yağan kar ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılınız kutlu olsun.

Her Yeni Yıl yeni tazelenen umutların çoğalan sevgilerin habercisidir. 2019 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice Yıllara…

Geleceğimiz için umutlu bereketli 2019’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz. Hep birlikte nice mutlu yıllar!

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Rüya yarın hayalidir. Rüyayı mutlu hayali umutlu yapan bugündür gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılın kutlu olsun!

Her yeni yıl bir başka güzel. 2019 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

En büyük zaman hırsızı yaşadığımız kararsızlıktır. 2019 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle nice mutlu yarınlara…

Yine bir yılbaşı geldi. Bu yılbaşı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan dostlarına güven sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların acıların ve felaketlerin geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği sevgi huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ