Yılbaşı Mesajları

  • 29 Kasım 2019
  • 655 kez görüntülendi.
Yılbaşı Mesajları

Manşet: Mutlu yıllar herkese. Yeni yılınız kutlu olsun…

Bu yıl her yıldan güzel olsun mutlu yıllar.

Canım arkadaşlarım… Hepinizin yeni yılını kutlarım.

REKLAM ALANI

2019 ülkeme milletime güzellikler getirsin.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle.

En güzel günler en güzel yıllar sizlerin olsun.

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle…

Sevgili dostlarım… Hepinize iyi yıllar dilerim.

2019 yılının tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun…

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle… Nice mutlu yıllara…

Yaşamınca güzel yıllar mutlu yarınlar dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!

Allah’ım sen bize huzur içinde geçirebileceğimiz bir yıl nasip et. Mutlu yıllar…

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bıraktık. Hoşçakal 2018 ve hoş gel bize 2019…

Yeni yıl bizlere kutlu olsun. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sağlık başarı ve mutluluk dolu olsun.

Acısıyla tatlısıyla iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar…

Yeni yılda her şeyin gönlünüzce olmasını diler tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar.

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2019 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Yeni yılımız kutlu olsun… Sağlık huzur ve mutluluğumuzu daim etsin rabbimiz inşallah… Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

Kardeşliğin doğduğu sevgilerin birleştiği belki durgun belki yorgun yine de mutlu yine de umutlu yine de sevgi dolu nice yıllara!

Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık mutluluk neşe başarı bolca para sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar.

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların acıların ve felaketlerin geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek okuyacak film izleyecek kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun kovuldun.

Dün rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu hayali umutlu yapan bugündür gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılda hayatı tutabilmek sevgiyi kaçırmamak keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez. Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu yıllar!

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Yine yeni bir yıl var kapımızda. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Yeni yılda hayatı tutabilmek sevgiyi kaçırmamak keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

2019 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli aşkların en yücesini mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.

Bitirdiğimiz yılı acılarımızla sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım Yeni Yıl size daha fazla umut daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. Mutlu Seneler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ